17 січня 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку на території міста Херсона

17 січня 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку на території міста Херсона.

У ході засідання розглянуто 14 конкурсних пропозицій від 10 організацій та встановлено, що подані конкурсні пропозиції  ПП «ВЖЦ «Аріадна» (конкурсна пропозиція по об’єкту конкурсу під № 9), ПП «Управляюча компанія Корабельного району» (конкурсна пропозиція по об’єктам конкурсу під № 6 та № 7) та ТОВ «Україна» (конкурсна пропозиція по об’єктам конкурсу під № 6 та № 7) не відповідають конкурсній документації, тому комісія вирішила відхилити дані пропозиції.

Також на засіданні конкурсної комісії оголошено, що конкурсних пропозицій щодо об’єкту під № 8 на розгляд конкурсній комісії  не подано.

У зв’язку із тим, що конкурсні пропозиції по об’єкту під № 7 було відхилено та інші конкурсні пропозиції по даному об’єкту відсутні, а також відсутні конкурсні пропозиції по об’єкту № 8, прийнято рішення про визнання конкурсу таким, що не відбувся по об’єктам під № 7 та № 8