Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

До уваги членів рад підприємців, представників бізнес-спільноти міста!

21 жовтня 2020 року Укрпошта та Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустили серію освітніх роликів про можливості торгівлі на міжнародних інтернет-майданчиках Amazon, ETSY, Shopify та eBay. Це безкоштовні матеріали, які можуть допомогти вже сьогодні відкрити власну успішну справу на одному зі світових маркетплейсів. Проєкт реалізовано агенцією TECHBUREAU у партнерстві з кінопродакшеном Perfectionist.

E-Export School від Укрпошти – це відкрита інформаційна платформа для українських виробників, започаткована наприкінці 2016 року.

Метою проєкту є допомога представникам малого і середнього бізнесу вийти на зовнішні ринки шляхом продажу товарів кінцевим споживачам за допомогою інтернет-інструментів з України за кордон.

Освітній курс складається з 5 блоків навчальних відео та коротких довідників, які можна знайти на Facebook сторінці E-Export School від Укрпошти. У самих відео герої, які вже відкрили власну справу, коротко розказують про відкриття нового магазину на світових майданчиках онлайн торгівлі. Курс доступний онлайн для всіх охочих в рамках E-Export school від Укрпошти. Переглянути історію успіху українських експортерів можна на YouTube каналі Укрпошти за посиланням: https://bit.ly/3l0DHIF. Ініціатори впевнені, що він стане дорожньою картою для малих підприємців у розвитку власної справи за кордоном і допоможе українцям розпочати або масштабувати свій бізнес на світових ринках.

Навчальний курс є продовженням проєкту «Електронна комерція в дії», який спрямований на допомогу українським мікро та малим підприємствам вийти на міжнародні ринки. У травні цього року партнери створили покроковий довідник з практичними рекомендаціями для українських підприємців «EExport: як розпочати бізнес з України: юридичні, податкові та митні аспекти» (https://bit.ly/32gRcN5) та надихаючий відеопроєкт «E-Export – твій ключ до успіху та розширення власної справи!» про реальних людей, які спробували і досягли успіху.

З вересня поточного року Укрпошта запустила E-export talks – серію щотижневих онлайн-вебінарів з експертами про онлайн-експорт. За попередньою реєстрацією участь у вебінарі безкоштовна.

Інформаційні матеріали від E-export School від Укрпошти можна переглянути за посиланнями:

- https://www.youtube.com/watch?v=VNIUrUn_IQ4&list=PLUfbqs9cbkhdaXBA05U6Bd2kKdPptjToZ;

- https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1X44e5baqpvuUJSwSVwfgeyRAFAB6uAyN.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Департаменту розвитку економіки Херсонської обласної державної адміністрації (Леонова Ліана Дональдівна, (0552) 22 60 60).