Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

До уваги голів ОСББ! Департамент житлово-комунального господарства повідомляє.

З метою забезпечення та реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, враховуючи Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», постанову Кабінету Міністрів України  від 20.04.2016 № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», рішення міської ради від 21.12.2018 № 1806 «Про списання багатоквартирних будинків з балансу департаменту житлово-комунального господарства міської ради», наказом департаменту від 08.02.2019 № 5 утворено  комісію щодо списання багатоквартирних житлових будинків, що знаходяться на балансі департаменту.

Так за 2019-2020 роки з балансу департаменту списано 802 багатоквартирних будинків, які перебувають на управлінні керуючих компаній та самоуправлінні.

На тепер департаментом житлово-комунального господарства міської ради  розпочато процедуру списання багатоквартирних будинків з балансу будинків які перебувають на утриманні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). В зв’язку з чим, просимо голів об’єднань прийняти участь у комісії та/або надати інформацію про кандидатури для включення до складу комісії щодо списання багатоквартирних житлових будинків з балансу.

Більш детальну інформацію, Ви можете отримати в департаменті житлово-комунального господарства Херсонської міської ради (вул. Ярослава Мудрого (Радянська), 45, каб. 204, тел. 26 67 98).