Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

До уваги громадських організацій та органів місцевого самоврядування!

До уваги громадських організацій та органів місцевого самоврядування!

 У рамках щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» компанія «Байєр» оголошує про початок прийому пропозицій від громадських організацій на грантове фінансування. Мета програми – поліпшення життя людей у сільській місцевості, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем.

Програмою вже було підтримано реалізацію таких грантових проектів: встановлення енергоефективного освітлення вулиць, облаштування інклюзивних майданчиків, створення молодіжних просторів на базі бібліотек, придбання сучасного медичного обладнання, організація навчання для сільських лікарів, фермерів, школярів, безробітних та інше.

Цього року пропозиції приймаються за такими напрямами:

- освітні програми, спрямовані на покращення освіти у сільській місцевості, зокрема підтримка шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів;

- програми зі сталого розвитку середовища громад, у тому числі підтримка програм з покращення енергоефективності та доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, забезпечення інших місцевих потреб.

Основні вимоги до проектів:

- максимальний розмір гранту – не більше 200 тис грн;

- реалізація проекту не повинна перевищувати 6-ти місяців;

- від організації приймається лише одна заявка;

- співфінансування не обов’язкове, але підвищує шанси отримати грант.

Для участі у грантовому конкурсі заявку (форма додається) потрібно надіслати на електронну адресу: nataliia.tsuman@bayer.com до 24 лютого 2019 року.

Детально ознайомитись з умовами участі у конкурсі можна за посиланням http://www.bayer.ua/development/reports/grain_basket_of_the_future. 

Додаток: Форма заявки в електронному вигляді на 2 арк. в 1 прим.