Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ І ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА ХЕРСОНА

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ І ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА ХЕРСОНА

Запрошуємо  взяти участь у XX ювілейній виставці-ярмарку «Таврійський ярмарок», яка відбудеться 26 вересня 2019 року. Виставка проходитиме в рамках святкування Дня міста Нова Каховка за адресою: м. Нова Каховка, вул. Французька, 55. Захід буде складатися з двох частин – експозиційної (виставкові павільйони товарів і послуг підприємців та підприємств України) і торгові алеї.

«Таврійський ярмарок» сьогодні є одним з найбільш ефективних  інструментів для демонстрації, презентації та просування кращих досягнень соціально-економічного розвитку Херсонської області. Саме тому на його виставкових площах із задоволенням розміщують експозиції товаровиробники, підприємці, народні майстри України та  інших країн світу.

Довідки за тел.: 050 318 16 81, e-mail: payrmiy@gmail.com.