Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

До уваги органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємницької діяльності та представників бізнес кіл міста

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики між Держенергоефективності та МЗС Фінляндської Республіки, в Україні, створено Фінсько-український трастовий фонд (далі – Фонд).

Фонд забезпечує грантове фінансування для проектів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, що є інструментом співпраці двох країн у зазначених сферах.

Фонд фінансується МЗС Фінляндської Республіки. Управління Фондом Здійснюється Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО. Відповідно  до Угоди між Держенергоефективності та Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО Держенергоефективності є координатором роботи Фонду в Україні.

Пріоритетними є заявки щодо розробки якісних техніко-економічних обґрунтувань для проектів з відновлюваної енергетики.

Детальніше з роботою Фонду та порядком конкурсного відбору проектів можна ознайомитись на сайті Держенергоефективності у розділі «Діяльність», рубрика «Фінсько-український трастовий фонд» (htth://saee.gov.ua/uk/content/ finland-ukraine-trust-fund), де також розміщено форму анкети для подачі зазначеної заявки.

Контактні особи:

Андрій Левконюк, керівник групи з реалізації завдань Фонду з фінансової сторони: andrew.levkonyuk@fcg.fi;

Богдан Радченко, член групи з реалізації завдань Фонду з фінансової сторонни: radchenkobohdan1@gmail.com, тел. (044) 59 05 415.