Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

ДО УВАГИ ОРГАНІЗАЦІЙ, ЩО ПІДТРИМУЮТЬ БІЗНЕС, ТА БІЗНЕС-ОБ’ЄДНАНЬ

Міністерство цифрової трансформації України (далі – Мінцифра) реалізує національний проєкт з розвитку підприємництва «Дія. Бізнес», який має онлайн- і офлайн - складові.

Онлайн - складова – це Національна онлайн - платформа для підприємців «Дія. Бізнес» (https://business.diia.gov.ua/), яка була запущена 28.02.2020 року.

На зазначеному веб-сайті розміщено вже більше 730 корисних матеріалів для підприємців, які включають 219 сервісів та можливостей, 121 кейс та новини, 248 статей у довіднику, 91 бізнес-ідея для підприємців, 52 безкоштовних цифрових продуктів.

Офлайн - складова передбачає відкриття в різних регіонах України центрів підтримки підприємців. У Харкові було відкрито перший центр підтримки підприємців «Дія. Бізнес» (https://< a="">< a=""> lang="EN-US">bit.ly/37eGcBj/).

На сьогодні Мінцифра за підтримки Програми «U-LED з Європою» оцифрує усі об’єкти інфраструктури  підтримки підприємництва та бізнес-об’єднання в Україні та розробить інтерактивну мапу для потенційних і діючих підприємців з сіл, міст (в тому числі об’єднаних територіальних громад) та регіонів на веб-сайті «Дія. Бізнес».

Зазначена ініціатива спрямована на підтримку підприємців, представників органів місцевого самоврядування, інших зацікавлених сторін у подоланні наслідків COVID-19, адже за допомогою мапи можна буде отримати вичерпну інформацію про об’єкти підтримки підприємництва та бізнес-об’єднання на місцевому рівні.

На мапі кожен підприємець зможе знайти вичерпну інформацію про інкубатори та акселератори, центри підтримки підприємництва, фонди, бізнес-асоціації та інші об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва у своїй громаді та регіоні.

Головна мета проєкту: консолідувати на одному веб-сайті «Дія. Бізнес» всю інформацію про існуючі об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва, які можуть надати підтримку потенційним та діючим підприємцям на локальному рівні.

До кінця червня 2020 року інтерактивна мапа буде доступна на веб-сайті «Дія. Бізнес», а всі потенційні та діючі підприємці матимуть можливість знайти об’єкти у своєму регіоні, які зможуть надати допомогу для створення та розвитку власного бізнесу.

Мінцифра розпочала збір інформації про такі об’єкти для наповнення інтерактивної мапи.

Для пришвидшення збору інформації пропонуємо заповнити опитувальник для організацій, що підтримують бізнес, та бізнес-об’єднань, який доступний за посиланням: https://< a=""> lang="EN-US">forms.gle/kVnPE2XA4yXnLAcY7

У разі виникнення додаткових питань під час підготовки інформації, просимо їх надсилати на електронну адресу контактній особі Мінцифри Андрію РЕМІЗОВУ: business@thedigital.gov.ua із зазначенням телефону для оперативного зв’язку.