До уваги представників бізнес-кіл міста!

ТОВ «Консалтингова компанія «Сідкон» в рамках Бюро протидії комерційним злочинам та корупції Українського національного комітету Міжнародної торгової палати ICC Ukraine, з метою надання допомоги суб’єктам підприємницької діяльності міста в протидії комерційним злочинам та недобросовісної конкуренції, пропонує широкий спектр інформаційно-аналітичних послуг у сфері бізнес-аналітики, серед яких:

·  Експертне вивчення ділових партнерів і конкурентів в Україні та за кордоном;

·  Розробка стратегії компанії з виходу на закордонні ринки;

·  Пошук і аналіз зарубіжних ринків збуту товарів і сировини;

·  Проведення розслідувань у випадку підозри у шахрайстві;

·  Аналітичні огляди і прогнози, маркетингові дослідження в Україні та за кордоном;

·  Надання інформаційної допомоги щодо мінімізації втрат від дій недобросовісних контрагентів;

·  Розробка інформаційних систем підтримки прийняття рішень.

За час свого існування компанія «Сідкон» стала однією з провідних фірм у сфері систем безпеки, побудованих на інформаційно-аналітичній діяльності. Консалтингова компанія входить до складу Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України, є активним учасником Асоціації професіоналів корпоративної безпеки, є дійсним членом Торгово-промислової Палати України, Київської торгово-промислової палати, Торгово-промислової палати Лондона, Всесвітньої асоціації детективів.

Аналітики ТОВ «Консалтингова компанія «Сідкон» нададуть виключно конфіденційну і точну інформацію, яка заснована на пріоритетах клієнта. Робота фахівців будується на принципах персонального підходу з урахуванням всіх особливостей ситуації, що виникає в кожному конкретному випадку.

У разі зацікавленості та для з’ясування більш детальної інформації просимо звертатися до Когута Юрія Івановича, директора Бюро протидії комерційним злочинам та корупції ICC Ukraine, Генерального директора ТОВ «Консалтингова компанія «Сідкон».

Адреса: 03115, Україна, мюКиїв, проспект Перемоги, 121-Б, офіс 224.

Телефон для довідок: +38 (044) 220-29-77.

Факс: +38 (044) 220-29-78.

Електронна адреса: office@sidcon.com.ua.

Сайт: www.sidcon.com.ua.