До уваги представників бізнес-кіл міста.

16 травня 2019 року під патронатом Посольства України в Республіці Польща та за підтримки Міністерства інвестицій та розвитку Республіки  Польща і Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у Варшаві відбудеться ювілейний Х Міжнародний форум «День українського бізнесу в Польщі».

Під час цьогорічного форуму заплановано обговорити зміни в динаміці розвитку торгово-економічної співпраці України та Польщі, перспективи реалізації спільних дорожніх інфраструктурних проектів, проектів у сфері відновлюваної енергетики та енергозбереження, тенденції розвитку  польсько - української співпраці в сфері будівництва і нерухомості, останні новинки в сфері будівельних матеріалів та ін.

Організаторами заходу виступають Асоціація українського бізнесу в Польщі разом з Юридичною Групою EUCON. Співорганізатори форуму: Конфедерація Роботодавців Lewiatan та Польська Агенція Інвестицій та Торгівлі.  

Тому, якщо Ви зацікавлені в експорті своєї продукції на європейські ринки та  пошуку іноземних партнерів, запрошуємо Вас взяти участь у роботі  Х Міжнародного форуму «День українського бізнесу в Польщі» .

 

Контактна особа: Олена Вакулік (+380 (44) 238-09-44, office@ukrbizpol.org.