Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

До уваги представників бізнес-кіл міста!

14 листопада 2019 року традиційно під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні, Міністерства інвестицій та розвитку Республіки Польща та Польського Агентства Інвестицій та Торгівлі у Києві відбудеться ХІ Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні».

Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні» – це масштабна подія, яка вже шостий рік поспіль проходитиме в Києві та традиційно стане місцем зустрічі представників влади й бізнесу України і Польщі, які зберуться на одному майданчику з метою пошуку нових шляхів співпраці та налагодження партнерських взаємовідносин.

Головні питання, що розглядатимуться:

Ø Торгово-економічне партнерство України та Польщі – чи зміняться економічні та інвестиційні пріоритети обох країн?

Ø Велика приватизація та відкриття вільного ринку землі в Україні - чи готовий польський бізнес до економічно-фінансової експансії;

Ø Будівельні та інфраструктурні проекти – пошук синергії;

Ø Перспективи розширення вантажних залізничних перевезень, запуску проектів з вагонобудування та створення спільних ремонтно-сервісних центрів;

Ø Переробна галузь – перспективи для спільних інвестиційних проектів;

Ø Польський досвід та польські технології для енергоощадних проектів в Україні та інші.

З метою налагодження ділових і торговельно-економічних відносин та пошуку нових шляхів співпраці захід буде проведено за участі представників державних та місцевих органів влади, представників дипломатичних установ, підприємців України та Польщі.

Організаторами заходу виступають Асоціація українського бізнесу в Польщі, Юридична Група EUCON. Співорганізатор – Конфедерація Роботодавців Lewiatan.

Місце проведення: Готель Україна, вул. Інститутська, 4.

Реєстрація та деталі за посиланням: http://bit.ly/35dGdnA.

Контактна особа: Олена Вакулік, +380 (44) 238-09-44, office@ukrbizpol.org.

Додаток - Презентація