Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕС - СПІЛЬНОТИ МІСТА ХЕРСОНА

Міністерство цифрової трансформації України продовжує реалізацію національного проєкту «Дія. Бізнес».

«Дія. Бізнес» – це масштабний проєкт із розвитку підприємництва. Проєкт має дві складові: онлайн-портал «Дія. Бізнес» і мережу центрів підтримки підприємництва «Дія. Бізнес».

На онлайн-платформі підприємці можуть знайти необхідну інформацію для відкриття та ведення бізнесу, скористатися послугою консалтингу з 14 різних напрямків і пройти навчання в онлайн-школі для підприємців, скористатися картою інфраструктури підтримки підприємництва у своєму регіоні.

В онлайн-центрах «Дія. Бізнес» підприємці можуть безкоштовно отримати послугу консалтингу від спеціалістів-практиків, відвідати освітні заходи, протестувати продукт на спеціальній pop-up зоні, провести бізнес-подію в просторі центру.

Перший центр «Дія. Бізнес» вже працює у Харкові, 9 листопада почав роботу в тестовому режимі центр у Миколаєві. На черзі – відкриття центрів на Київщині та в Черкасах. Незабаром центри «Дія. Бізнес» діятимуть в кожному обласному центрі України. В планах проєкту – відкрити такі центри в кожному місті України з населенням 50 000+