До уваги суб’єктів підприємницької діяльності та представників бізнес-кіл міста!

13-16 березня 2018 рокув м. Дакар, Сенегал,відбудеться 11-а  щорічна виставка аграрної продукції та продуктів харчуванняSIAGRO 2018.

Тематичні секції виставки:

- сільське господарство;

- тваринництво;

- рибальство;

- обладнання;

- продукти переробки (крупи, фрукти і овочі, молоко, м’ясо тощо);

- упаковка;

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) планує організувати український стенд на даній виставці, де низка українських компаній-виробників та дистриб’юторів матимуть змогу презентувати свою продукцію потенційним партнерам з Сенегалу та інших країн Африки.

Довідково: В листопаді 2017 року в УСПП відбулась зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Сенегалу в Польщі та Україні (за сумісництвом) паном Амаду Дабо, який від імені сенегальських підприємців висловив велику зацікавленість у співпраці з Україною і запросив українські компанії якомога активніше заходити на ринок Сенегалу.

Основні переваги Сенегалу як партнера:

- економічно, політично та безпеково стабільна країна Західної Африки;

- Уряд Сенегалу затвердив «План розвитку Сенегалу» на 20 років з виділенням відповідного фінансування. План передбачає реалізацію широкого кола проектів з розбудови інфраструктури залізниць, університетських містечок, зернових терміналів тощо;

- Сенегал уклав угоди про вільну торгівлю з країнами Африки, ЄС, США, країнами Латинської Америки і пропонує стати альтернативним ринком для експорту української продукції та подальшого безмитного ре-експорту до вищевказаних країн.

Тож, участь українських компаній у виставці SIAGRO і подальша співпраця з Сенегалом надає реальні можливості розширити альтернативні ринки збуту своєї продукції.

 Площа стандартного стенду, що пропонується компанії, становить 6 кв.м.Площа може змінюватись і набір обладнання для стенду замовляється за бажанням компанії.

 Запрошуємо вас стати експонентом українського стенду на виставці «SIAGRO-2018»і, в разі зацікавленості, просимоне пізніше 31 січня 2018 року попередньо підтвердити участь, надіславши заповнену анкету, що додається.

Контактна інформація:

тел. (044) 536 9642,

моб.тел. +38 050 353 34 02,

e-mail:ved3@uspp.org.ua.

Контактна особа:Куцева Світлана Геннадіївна.


АНКЕТА