До уваги суб’єктів підприємницької діяльності та представників бізнес-кіл міста!

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) спільно з Центром підтримки експорту Київської ТПП запрошують зацікавлені компаніївзяти  участь у візиті до м.Дубай, ОАЕ у  складі бізнес делегації  з 17 - 21 лютого 2018 рокудля  відвідування найбільшоїМіжнародній виставки продуктів харчування, напоїв, обладнання для готельно-ресторанного бізнесу та кулінарії «Gulfood 2018». 

Gulfood 2018 є головною виставкою продуктів харчування на Близькому Сході, яку відвідує понад 80 000 підприємців із 170 країн світу. Найбільша кількість відвідувачів з країн Африки, Близького Сходу та Азії, що робить Gulfood 2018 перспективним заходом для українських виробників харчової продукції.

Під час візитувідбудеться відвідування виставки Gulfood 2018, Gulfood брифінг в Дубайській Торгово-промисловій палаті та заплановано спільно з Посольством України в ОАЕ проведення бізнес-сніданку та В2В зустрічі за участю ділових кіл ОАЕ.

Загальна вартість участі у програмі візиту для 1-го представника складає еквівалент 1460,00 дол. США.До вартості входить: розміщення інформації про компанію у каталозі експозиції України в форматі А4 для розповсюдження серед відвідувачів виставки; переліт Київ-Дубай-Київ; проживання у готелі 4 ночі (одномісний номер); трансфери аеропорт-готель-аеропорт; трансфери готель-виставка-готель; трансфери згідно програми; вхідні квитки на міжнародну виставку Gulfood 2018 з 18 по 21 лютого 2018 року.  Додатково оплачується вартість візи до ОАЕ у разі необхідності.

Запрошуємо вас та представників вашого піприємства до участі у програмі візитута для бронювання перельоту/готелю,просимо у стислий термін надіслати електронною поштою заповнену заявку(додається).

Контакти:тел.(044)536-96-42, e-mail:ved3@uspp.org.ua


АНКЕТА