До уваги суб’єктів підприємницької діяльності та представників бізнес-кіл міста!

16-18 травня 2018 року в рамках діяльності Українсько-Литовської та Литовсько-української ділових рад відбудеться візит делегації Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП)до литовської Республіки.

Мета візиту – презентація та обговорення українського проекту з будівництва сонячної електростанції в Київській області з використанням фотовольтажних систем литовського виробництва.

Захід відбуватиметься на базі литовської компанії Global Bod Group, яка також ознайомить членів української делегації з виробничими потужностями та особливостями своєї продукції.

Довідково: Global Bod Group займається виробництвом сонячних елементів, модулів, оптичних лінз, оптичних носіїв даних. Підприємство спеціалізується на виробництві високоякісних фотоелементів з полікристалічного кремнію під маркою «SoliTek». Щорічний обсяг виробництва фотоелементів – 67 МВт, а сонячних модулів – 50 МВт. Більш детальніше про компанію за посиланням www.globalbodgroup.com.

Запрошуємо увійти до складу делегації УСПП, яка відвідає Литву.

У разі зацікавленості, просимо не пізніше 11 травня 2018 року підтвердити участь, заповнивши російською мовою анкету, що додається.

Контактні особи: Куцева Світлана Геннадіївна, Блавдзевич Олександра Юріївна, ((044) 536 96 42, 279 16 21, ved3@uspp.org.ua).

 

Анкета члена делегації УСПП

Програма візиту