Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності та представників бізнес-кіл міста!

В травні 2018 року в Україні відкрилась міжнародна Україно-Угорська консалтингова компанія «East West Mentor Ua», яка має за мету налагодження експортно-імпортних бізнес-відносин між Україною та Угорщиною.

Офіційний сайт компанії : http://eastwestmentor.com .

Власниками компанії є угорський бізнесмен, представник ТППУ в Угорщині і віднедавна Почесний консул України в місті Шіофок (Угорщина) - Zoltan Horvath, та амбасадорка Міжнародної амбасади жінок Підприємниць, власниця журналу «БізнесWoman» - Ганна Крисюк.

У своїй діяльності компанія бере за основу налагодження дружніх і взаємовигідних відносин у різних сферах  між Україною та Угорщиною, а також прагне налагодити тісну взаємодію і співпрацю у напрямку міст і областей побратимів між цими двома країнами та максимально сприяти у залученні інвестицій з Угорщини до України.

Більш детальна інформація про діяльність компанії надається у відео: https://www.youtube.com/watch?v=YoqeqQMFQLY&t=43s

Презентація компанії у додатку.