До уваги суб’єктів підприємницької діяльності та представників бізнес-кіл міста!

Запрошуємо власників, керівників та управлінців підприємств всіх галузей, спеціалістів з менеджменту, HR, маркетингу, продажів, а також осіб, зацікавлених у відкритті власного бізнесу взяти участь в конференції «КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ В УМОВАХ ВИСОКОКОНКУРЕНТНОГО МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУ», що проходитиме в Херсоні 10 вересня 2018 року в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні.

Організатор конференції – Центр підтримки бізнесу м. Миколаїв.

Конференція надасть можливість обговорити питання формування єдиної вірної для кожного підприємства, можливо власної, унікальної системи управління, зорієнтованої на клієнта. Учасники конференції матимуть унікальну можливість ознайомитися з кращими вітчизняними та міжнародними практиками, зустрітися з провідними експертами в області трейд-маркетингу.

В рамках конференції передбачається обговорення процесу формування ділової культури вітчизняного підприємництва та однієї з її найважливіших складових – клієнтоорієнтованості, ознайомлення з найкращими практиками та досвідом міжнародних компаній, а також визначення ролі клієнтоорієнтованості в бізнесі.

Участь в конференції є БЕЗКОШТОВНОЮ для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів.

Вартість участі покриває Європейський Союз в рамках ініціативи EU4Business.

Заповнити аплікаційну форму можна за посиланням: https://form.jotformeu.com/82201027744347.

(Прийом заявок на участь завершується за тиждень до початку конференції)

Місце проведення: конференц-зал готелю «Оптіма» (Reikartz Hotel group), м. Херсон, пр-т. Ушакова, 43.

Час проведення: 10:00 – 17:00 ¬

*9:30 – 10:00 – реєстрація учасників та вітальна кава

Під час проведення конференції буде забезпечена комплексна підтримка учасників, включаючи необхідні інформаційні та довідкові матеріали, харчування та послідовний переклад. Робочі мови конференції – українська, російська та англійська.

Контактна особа: Ольга Раку, керівник освітніх програм Центру підтримки бізнесу м. Миколаїв, +38 (0512) 47 84 38; +38 (068) 380 83 45, bsc-mykolaiv@biz.mk.ua.