До уваги суб’єктів підприємницької діяльності та представників бізнес-кіл міста!

Німецько Українська промислово-торговельна палата у співпраці з Промислово-Торговельною палатою Мюнхена та Верхньої Баварії, Міністерством економіки та засобів масової інформації, енергетики і технології Баварії у рамкахЕкономічного форуму «Україна-Баварія 2018» м. Мюнхенорганізовує для українських підприємств, які працюють в таких галузях як ІТ, машинобудування, забезпечення комплектуючими у промисловості та харчові продукти, інформаційну ділову поїздку до Німечини.

Під час поїздки Ви матиме нагоду ознайомитися з актуальною економічною ситуацією на ринках Німеччини та Європи, основними аспектами ведення бізнесу в Німеччині, отримати консультації щодо інвестиційних можливостей, а також провести ділові зустрічі і переговори відповідно до профілю діяльності Вашого підприємства та експортних ініціатив.

Участь у поїздці допоможе Вам встановити нові перспективні контакти для майбутньої співпраці з німецькими підприємцями, презентувати Ваше підприємство на Європейському ринку та отримати консультаційну допомогу задля збільшення ефективності роботи на міжнародному рівні.

Для участі у діловій поїздці зареєструйтеся, будь-ласка, до 17 січня 2018 року за наступним лінком:

http://ukraine.ahk.de/ua/powermail-formulare/ukraine-bayern-2018-ua/.

Участь в економічному форумі є безкоштовною.

Участь у додатковій програмі з організацією індивідуальних переговорів можлива на платній основі.

Транспортні витрати та проживання в м. Мюнхен підприємства оплачують самостійно.

Контактні особи:

- Дрозд Катерина(Kateryna.drozd@ukraine.ahk.de),

- Мірус Олег – організація ділових зустрічей(Oleh.mirus@ukraine.ahk.de)


ПРОЕКТ ПРОГРАМИ

ДОДАТКОВА ПРОГРАМА для українських підприємців