До уваги суб’єктів підприємницької діяльності та представників бізнес кіл міста

З 5 по 7 листопада 2019 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м.Київ, Броварський проспект,15 відбудеться найвпливовіший захід, у сфері енергетичної ефективності та відновлюваної енергетики – ХІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2019».

Державна підтримка енергоефективних заходів, використання в цій сфері кращого європейського досвіду, функціонування Фонду Енергоефективності – це ті реформи, які вже найближчим часом мають вирішити проблеми споживання енергетичних ресурсів, і як результат, відновити українську економіку.  Міжнародна спеціалізована  виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика» є підтвердженням того, що завдяки згуртованим зусиллям влади, представників бізнесу, фінансових установ, активному залученню населення до енергозбереження ми впевнено наближаємося до європейської моделі споживання та обліку енергоресурсів.

Запрошуємо взяти участь у XIІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2019» з метою демонстрації новітніх розробок, продукції, послуг, проектів. Участь у цьому професійному заході сприятиме налагодженню ділових контактів з представниками всіх гілок влади, керівниками багатьох промислових підприємств, науковцями, потенційними інвесторами, міжнародними експертами.  

З інформацією можна ознайомитися на офіційному веб-сайті: www.iec-expo.com.ua.

Додаткову інформацію щодо участі у виставці звертатися: ТОВ Міжнародний виставковий центр за адресою: 02002, м.Київ, Броварський пр-т, 15, тел./факс (044) 201-11-65, 206-87-86, e-mail: energo@iec-expo.com.ua.