Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

До уваги відвідувачів архівного відділу!

Відповідно до розпорядження міського голови від 04.10.2019 № 207р «Про передачу документів з кадрових питань (особового складу), які знаходяться на зберіганні в архівному відділі Херсонської міської ради, до комунальної установи «Трудовий архів м. Херсона» документи з кадрових питань (особового складу) у листопаді 2019 року буде передано до комунальної установи «Трудовий архів м. Херсона».

  У зв’язку з вищевикладеним повідомляю, що з 01 листопада 2019 року припиняється прийом заяв стосовно надання довідок про підтвердження трудового стажу та нарахування заробітної плати за період роботи в ліквідованих установах, підприємствах та організаціях.

Для отримання відповідних довідок рекомендую звертатися з 01 лютого 2020 року до комунальної установи «Трудовий архів м. Херсона» за адресою: 73026, м. Херсон, вул. Залізнична, 8, тел. 42 50 57.

 

З повагою,

начальник відділу