До уваги виробничих, комерційних, наукових підприємств та установ міста!

З 20 по 23 листопада 2018 року в Міжнародному виставкому центрі (м.Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться XVII Міжнародний промисловий форум – 2018, який присвячений питанням розвитку науково-промислового потенціалу машинобудівного комплексу України.

Захід проводиться у складі спеціалізованих виставок:

Металообробка;

УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання);

УкрЛитво (ливарні технології);

УкрЗварювання (технології, обладнання, матеріали);

УкрПромАвтоматизація;

Гідравліка. Пневматика;

Підшипники;

• Підйомно-транспортне, складське обладнання;

• Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація);

• Безпека виробництва (засоби колективного та індивідуального захисту).

Організатор форуму – ТОВ «Міжнародний виставковий центр» (МВЦ).

Свою участь у XVII Міжнародному промисловому форумі підтвердили близько 350 підприємств, які продемонструють новітню продукцію та технології з 32 країн світу для переоснащення виробничих потужностей, перш за все, машинобудівного комплексу. Обладнання працюватиме в режимі реального часу.

У рамках Форуму будуть представлені колективні експозиції з Китайської Народної Республіки, Туреччини, Чеської Республіки.

Пропонуємо розглянути можливість відвідування XVII Міжнародного промислового форуму - 2018 та ознайомитися з експозиціями за тематичними розділами. Вхід на виставку безкоштовний.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: (044) 201-11-65, 201-11-58, 201-11-56 та на веб-сторінці: www.iec-expo.com.ua