До уваги власників об’єктів нежитлової нерухомості!

Законом України від 28.12.2014  №71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» внесено зміни до Податкового кодексу України, в тому числі щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

На виконання Закону, Рішенням XLI  сесії VI скликання від 31.03.2015 №1803 Херсонська міська рада прийняла ставку оподаткування нежитлової нерухомості на 2015 рік у розмірі «0» відсотків від мінімальної заробітної плати.

У зв’язку з цим юридичним особам – власникам потенційних об’єктів оподаткування (нежитлової нерухомості) необхідно терміново надати до Державної податкової інспекції у м. Херсоні уточнюючі декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

 

Одночасно повідомляємо, що на даний час триває процедура прийняття регуляторного акту – рішення Херсонської міської ради «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що розташоване на території м.Херсона», який набуде чинності з 01.01.2016 року.