Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

До уваги землекористувачів!

01.01.2019 введено в дію нову нормативну грошову оцінку земель міста Херсона, яку затверджено рішенням міської ради від  05.06.2018 №  1398, у зв’язку з чим землекористувачам необхідно отримати  нові витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, що перебувають в оренді, для подальшого їх подання до контролюючого органу (Херсонська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Херсонській області, вул. Іллі Кулика, 143-а). 

Для отримання зазначеного витягу необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг за адресою:  м.Херсон, просп. Ушакова, 37, вхід до будівлі з боку вул. Преображенської (Декабристів).  Режим роботи: понеділок-субота з 9.00 до 16.00, четвер з 13.00 до 20.00.

Також витяг з технічної документації можна замовити онлайн за допомогою сервісів Публічної кадастрової карти за посиланням: http://map.land.gov.ua.

Нагадуємо, що відповідно до пункту 2 статті 286 Податкового кодексу України, строк подачі податкових декларацій на поточний рік до 20.02.2019.

 

 

Департамент містобудування та землекористування

Херсонської міської ради