Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

До уваги землекористувачів - орендарів земельних ділянок

До уваги землекористувачів - орендарів земельних ділянок

 Виконавчі органі міської ради інформують землекористувачів - орендарів земельних ділянок про зміни у Законодавстві України.

 У зв’язку з внесеними змінами з 01.04.2014 до статті 288.5.1 Податкового кодексу України стосовно  встановлення розміру орендної плати за землю, відповідно до Закону України від 27.03.2014 № 1166 «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», міською радою прийнято рішення від 28.11.2014 № 1611 «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.08.2011 № 333», на виконання якого  управлінням земельних відносин департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради підготовлено для підписання проекти додаткових угод про зміну розміру орендної плати до раніше укладених договорів оренди земельних ділянок, у яких розмір орендної плати нижче 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

На підставі вищевикладеного, Херсонська міська рада звертається з проханням до орендарів переглянути наявні договори оренди землі та, у разі застосування розміру орендної плати, нижче, ніж 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, звернутись до управління земельних відносин (проспект Ушакова, 37, каб. 215) для підписання додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки.

Роз’яснення та консультації з порушеного питання можна отримати в управлінні земельних відносин департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради за тел. 26-20-56.