Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Дорожня карта отримання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності учасниками АТО для ведення особистого селянського господарства та садівництва


1. Учасник АТО або уповноважена ним належним чином особа звертається до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області (м. Херсон, вул. Університетська, 136 а, 2-й поверх, каб. 201) із клопотанням про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства або/та садівництва.

Відповідно до статті 118Земельного кодексу України:

У клопотанні зазначаються розмір земельної ділянки, її цільове призначення, місце розташування.

До клопотання додаються:

- копія паспорта заявника;

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

- копія посвідчення учасника бойових дій або довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції;

- графічний матеріал місця розташування земельної ділянки.

2. Головне управління у місячний термін розглядає подані заявником матеріали та у разі позитивного результату, видає наказ про дозвіл на розробку проекту землеустрою.

До наказу заявнику також видають завірену копію заяви та графічний матеріал місця розташування земельної ділянки.

3. Заявник із отриманими документами звертається до проектної організації та укладає договір на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

4. Після укладання договору, проектна організація забезпечує розробку та погодження проекту землеустрою у термін не більше 6 місяців.

5. Розроблений та погоджений в установленому законом порядку проект землеустрою подається заявником до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області (м. Херсон, вул. Університетська, 136 а, 2-й поверх,каб. 201)із клопотанням про його затвердження та передачу у власність земельної ділянки.

6. Головне управління у двотижневий строк розглядає подані документи та у разі позитивного вирішення питання видає наказ про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки.

7. Після отримання наказу про передачу у власність земельної ділянки заявник звертається до органу, уповноваженого для реєстрації права власності на земельну ділянку:

- в містах обласного значення - до міськвиконкомів міст обласного значення;

- в адміністративних районах - до районних державних адміністрацій;

- нотаріусів.


Інформація про зарезервовані земельні ділянки, які можуть бути передані у власність учасникам аититериористнчиої операції на території Херсонської областізавантажити