Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Електронні петиції

 Шановні відвідувачі сайту!

Процедури й правила публікації та збирання підписів на підтримку електронної петиції до Херсонської місбкої ради регламентується Статутом териториальної громади м. Херсона 

Ініціюючи розгляд електронної петиції пам’ятайте про те, що згідно Закону України «Про звернення громадян», електронна петиція є особливою формою колективного звернення громадян.

Подання громадянином звернення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян та їхніх посадових осіб, керівників та інших посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі та інших дій, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Рекомендації щодо змісту електронних петицій

Створити петиціюСтворити петицію