Електронні петиції

Шановні відвідувачі сайту!

Процедури й правила публікації та збирання підписів на підтримку електронної петиції до Херсонської місбкої ради регламентується Статутом териториальної громади м. Херсона  

Під час розгляду електронних петиції адресованих Херсонській міській раді були виявлені неодноразові факти підтримки петицій, які мають ознаки голосування однією особою декілька разів.

З метою додержання положень статті 23 Закону України «Про звернення громадян» щодо недопущення автоматичного введення інформації, у тому числі підписання електронної петиції, без участі громадянина, беручи до уваги виявлені факти можливої фальсифікації результатів голосувань, з 09.02.2017, авторизація осіб, які створюють петиції або залишають свій підпис на підтримку петицій адресованих Херсонській міській раді переведена в режим лише за допомогою банківських систем ідентифікації (Bank-id) або ЕЦП з посиленим сертифікатом.

Ініціюючи розгляд електронної петиції пам’ятайте про те, що згідно Закону України «Про звернення громадян», електронна петиція є особливою формою колективного звернення громадян.

Подання громадянином звернення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян та їхніх посадових осіб, керівників та інших посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі та інших дій, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Увага! За повідомленням розпорядника системи Єдиних місцевих петицій, 20.12.2018 відбувся запуск «Єдиної платформи місцевої електронної демократії» (https://e-dem.tools/). Цей сервіс об"єднує в собі декілька електронних сервісів, в тому числі петиції. У зв'язку з цим декілька днів можлива не стабільність у роботі сервису електроних петицій. У разі, якщо Ви зіткнулись з труднощами під час створення або підтримки петиції, Ви можете звернутися за допомогою на електрону адресу головного модератора Єдиної системи місцевих петицій - VPavliuk@egap.in.ua До листа прохання додавати скріншот проблеми та опис дій в довільній формі

Створити петиціюСтворити петицію