Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Фонд громади міста Херсон «Захист» організовує презентацію програми підтримки молодіжних інновацій

Фонд громади міста Херсон «Захист» організовує в м.Херсон презентацію програми підтримки молодіжних інновацій для сприяння доброчесності та інклюзивності в регіонах України U-inn 2.0: RELOAD Restart Local Democracy (Перезапуск місцевої демократії) в рамках Програми розвитку ООН в Україні.

Метою програми U-inn 2.0 є підтримка молодих людей у розробці та реалізації інноваційних ідей та проектів, які спрямовані на покращення стану з дотриманням прав людини та утвердженням демократії в Україні на місцевому рівні.

Презентація програми відбудеться 12 червня о 16.00 годині в Креативному просторі Hub Way (вул.Перекопськаї 51/4).

На захід запрошуються представники/ці громадських організацій, активіст/ки, молодь, стартапи, розробник/ці, всі, кому цікава тема інновацій, демократії, громадської участі.