Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ НАБІР КАНДИДАТІВ ДО СКЛАДУ МІСЬКОЇ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ

Якщо Ви постійно проживаєте на території Херсонської міської ради, та виявили бажання бути у складі міської спостережної комісії, просимо подавати до Херсонської міської ради  за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 37, каб.108 (відділ діловодства) власноручно написану заяву про включення до списку міської спостережної комісії (див. зразок).

Довідки за телефоном: 49 31 03 Юридичний відділ міської ради

Загальна інформація

Відповідно постанови  Кабінету Міністрів України від 10.11.2010 №1042 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії», голова спостережної комісії, його заступник та члени комісії беруть участь у її роботі на громадських засадах.

Кількісний склад комісії визначається залежно від обсягу роботи, як правило, від п'яти до одинадцяти членів.

 

Довідкова інформація:

Хто може стати членом міської спостережної комісії?

Відповідно до пункту 9 постанови  Кабінету Міністрів України від 10.11.2010 №1042 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії», до складу спостережних комісій входять представники громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та окремі громадяни.

 

Хто не може бути членом спостережної комісії?

Членами спостережних комісій не можуть бути судді, представники органів прокуратури, юстиції, органів внутрішніх справ, Служби безпеки, Державної кримінально-виконавчої служби, адвокати, особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особи, які раніше входили до складу спостережних комісій і повноваження яких були припинені достроково з підстав: відмови відвідувати установи виконання покарань за дорученням спостережної комісії;і відсутності без поважних причин на трьох підряд засіданнях спостережної комісії.

Члени спостережних комісій не мають права здійснювати громадський контроль щодо засуджених осіб, які тримаються в установах виконання покарань, якщо вони є близькими родичами таких осіб, а також потерпілими, свідками, захисниками або іншими особами, які беруть або брали участь у провадженні за кримінальними справами щодо засуджених осіб.