Херсону 238


План заходів щодо відзначення 238-ї річниці Дня міста


Детальна карта для херсонців із планом заходів на День міста


Розклад руху маршрутних автобусів та тролейбусів 16, 17 та 18 вересня Більше 60 студентів-волонтерів допоможуть херсонцям під час святкування Дня міста

Куди піти, коли будуть найбільш цікаві події під час урочистостей з нагоди Дня міста? Ось - головні питання, які вже зараз задають городяни і гості Херсона напередодні його 238-річчя. Цей інформаційний голод сповна здатні вгамувати волонтери - студенти Херсонського державного університету.читати далі

 Музика стане головним "персонажем" Дня міста

Рекордне число творчих колективів буде тішити слух херсонців і гостей нашого міста під час святкування його Дня народження. При цьому переважна їх більшість представляють саме Херсон.На такий крок організатори пішли навмисно: адже в нашому улюбленому місті величезна кількість творчих особистостей та ансамблів, талановитої молоді, які часто-густо виступають на більш камерних, специфічних майданчиках або ж і зовсім за межами рідного краю.
читати далі

Козаки-реконструктори запрошують в «Херсонську фортецю»

Херсонський край - один з найбільш, мабуть, «козацьких» регіонів України.
читати далі

Еврейская община Херсона таки поучаствует в Дне города

В пятницу, 16 сентября  в парке «Херсонская крепость» в рамках фестиваля национальных культур «Херсон – город толерантности» на сценической площадке возле памятника погибшим комсомольцам (он же «Стелла») впервые выступит ряд коллективов, представляющих еврейскую общину города.
читати далі

 У парку «Херсонська фортеця» з'являться 12 фітнес-станцій

Сергій Журавльов, головний інженер компанії «Інтер Атлетико», прокоментував установку абсолютно незвичних для Херсона об'єктів для фітнесу. Він стверджує, що для Херсона вуличні станції для підтримки фізичної форми, які ще називають «ворк-аут» -унікальненововведення.
читати далі

 У Херсоні покажуть кращі номери «Битви талантів»

«Битва талантів» - дуже популярний серед молоді конкурс, який надає творчий майданчик для кожного, хто здатний продемонструвати свої унікальні художні таланти. Як повідомляють організатори, основна мета конкурсу - розвиток талановитої молоді, створення умов для самореалізації, культурної активності, формування активної життєвої позиції, популяризаціякультурного руху серед молоді Херсона.
читати далі

Дорожники в «Херсонськійфортеці» обіцяють виконати роботи в строк

У парку «Херсонська фортеця» - самий розпал робіт з благоустрою. Десятиліттями не приводився вналежнийстан об'єкт потроху починає приймати цілком цивілізований вигляд. Формально, звичайно, ці заходи пов'язані із святкуванням 238-річчя міста Херсона, яке відзначатиметься 16-18 вересня. Але насправді, за задумом організаторів, все робиться для того, щоб херсонці з задоволенням прогулювалися по історичних місцях протягом усього року... 
читати далі

 Духовий оркестр - «візитна картка» міста

Відразу три сценічні майданчики будуть задіяні в парку «Херсонська фортеця» в День міста, який, нагадаємо, в реальностісвяткуватиметься протягом відразу трьох днів: з 16 по 17 вересня включно. І це, відзначимо, не рахуючи гала-концерту на великій сцені на набережній парку Слави. Такоїмасштабності і компактності сценічних виступів, мабуть, в нашому місті раніше ще не було.
читати далі


 Оркестр народних інструментів: сімдесят років розвитку

Ми продовжуємо знайомити читачів з колективами, які виступлять на концертних майданчиках в День міста (16-18 вересня) 
читати далі У День міста "Херсонська фортеця" наповниться дітьми

Ще один цікавий момент - це організація своєрідного «краєзнавчого квесту», під час якого школярі отримають можливість у супроводі досвідчених екскурсоводів дізнатися практично все як про історію самої Херсонської фортеці, так і про минуле Херсона. Побудована ця програма не у вигляді сухої лекції, а цікаво і інтерактивно
читати далі


 «Дніпровська палітра» готує херсонцям масу сюрпризів

Відмінною рисою майбутнього свята стане участь в ньому самих херсонців, які представляють різноманітні творчі колективи та громадські організації, що займаються своєю справою не«за рознарядкою», а, що називається, за велінням серця.

Один з таких колективів - Херсонська спілкамайстрів народної творчості «Дніпровська палітра».
читати далі


 Студія «Jin Roh»: свій серед чужих

238-а річниця Херсона, яку містяни відзначатимуть три дні – з 16 по 18 вересня – обіцяє бути насиченою. Атмосферу свята, без сумніву, допоможуть створити чисельні колективи культури та мистецтва, більшість із яких вже не перший рік користуються популярність далеко за межами нашого міста.

Вашій увазі представляємо інтервю з керівникоместрадно-циркової студії «Jin Roh»Романом Ващенко
читати далі


На День міста херсонці отримають в подарунок парк

Херсон готується до святкування свого Дня народження. Цього року місту виповнюється 238 років. Як відомо, святкують  містяни кожну третю суботу вересня, у 2016 році це 17 вересня.

Слід відзначити, що цього разу організатори підготували для херсонців цілий ряд приємних несподіванок.
читати далі


«Херсонську фортецю» звільняють від багаторічної темноти

Як відомо, цього року основні заходи до Дня міста відбуватимуться на території парку «Херсонська фортеця». Комунальні служби Херсона наразі ведуть роботи із благоустрою цього об’єкта.
читати далі