ІІ пленарне засідання XII сесії Херсонської міської ради VII скликання від 27.03.2017 (продовження)

0

Початок сесії

Початок сесії лічильна 
Пропозиція Рубана Р.І.
Пропозиція Яременка В.В.
Пропозиція Трошина С.І.
Пропозиція Д'якова О.В.
Пропозиція Чемериса М.В.
Пропозиція Яременко В.В.
Пропозиція Яременко В.В.
про повернення Д'якова О.В.
Пропозиція Чемериса М.В.
Пропозиція Трошина С.І.

48

Про дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) по вул. 49-ої Гвардійської Херсонської дивізії.

детальніше

49

Про дозвіл на розроблення землевпорядної документації щодо відведення у власність (шляхом викупу) земельних ділянок, проведення їхньої експертної грошової оцінки.

детальніше
детальніше п.1
детальніше п.1
детальніше п.2

50

Про продаж Аснуку Мехмету земельної ділянки по пров. Смоленському, 2.

детальніше

51

Про дозвіл на розроблення документації із землеустрою щодо оформлення права землекористування суб’єктам господарювання та громадянину.

детальніше
Пропозиція Кліментенко Ю.А.
Пропозиція Миколаєнко В.В.

102

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) на території мікрорайону «Корабел», обмеженої річкою Кошовою та вулиц

детальніше

99

Про затвердження документації із землеустрою, передачу в оренду земельних ділянок.

про виступ
детальніше

52

Про дозвіл публічному акціонерному товариству «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок.

детальніше

53

Про дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю (ТОВ) «МІКОН-Е» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок по вул. Ярослава Мудрого (Радянській), 46.

детальніше

54

Про дозвіл Молнару С.П., Татаріну О.В. та Кондратюку Є.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по просп. Святих Кирила та Мефодія (Георгія Димитрова), 18.

 Голосування №1 - Питання №54

55

Про дозвіл приватному акціонерному товариству «Круз» на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж прибережної захисної смуги земельної ділянки, по вул. М.Фортус, 150.

 Голосування №1 - Питання №55

56

Про дозвіл комунальному підприємству (КП) «Сервіс-Центр» на розроблення землевпорядної документації щодо відведення в постійне користування земельних ділянок.

ЗА ОСНОВУ
Пропозиція Хмаро А.С.
В ЦІЛОМУ

57

Про дозвіл комунальному закладу (КЗ) «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок.

детальніше
детальніше

58

Про затвердження комунальному підприємству «Сервіс-Центр» проектів землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок та надання їх у постійне користування.

детальніше

59

Про затвердження публічному акціонерному товариству «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки та передачу в оренду земельної ділянки.

детальніше

60

Про затвердження Чуднову К.О. проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки (шляхом зміни її цільового призначення) та зміну цільового призначення земельної ділянки.

детальніше

61

Про затвердження підприємству громадській організації «Київська міська громадська організація інвалідів «Надпроф» «Агротехнолоджи» технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та над

детальніше

62

Про затвердження міському комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» проектів землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок та надання їх у постійне користування.

детальніше

63

Про відмову в наданні дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення  у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки).

детальніше

64

Про відмову громадянам у дозволі на розроблення документації із землеустрою щодо відведення у власність, спільну сумісну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд (присадибних ділянок) у

детальніше

65

Про відмову Боровському К.О. у дозволі на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

детальніше

66

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо формування земельної ділянки комунальної власності з метою встановлення земельного сервітуту.

детальніше

67

Про відмову ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» в дозволі на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Антонівській, мікрорайон «Янтарний».

детальніше

68

Про відмову в дозволі на розроблення землевпорядної документації щодо відведення у власність (шляхом викупу) земельної ділянки.

детальніше

69

Про припинення приватному акціонерному товариству «Одяг» права постійного користування земельною ділянкою.

детальніше

70

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

детальніше

71

Про надання дозволу Гаврюш Н.П. на розроблення технічної документації щодо поділу земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

детальніше

72

Про продаж товариству з обмеженою відповідальністю (ТОВ) «АНСО» земельної ділянки по вул. Ярослава Мудрого (Радянській), 38.

детальніше

73

Про продаж Романюк Тетяні Миколаївні земельної ділянки по вул. Олександра Русова (Бабушкіна), 72/21.

детальніше
Пропозиція Миколаєнко В.В.

74

Про внесення змін до Програми містобудівної діяльності у м. Херсоні на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням міської ради від 31.10.2014 №1545.

детальніше

75

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки).

детальніше

76

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність Федоренковій-Тертус О.В. земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

детальніше

77

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність Шалімову В.В.  земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

детальніше

78

Про затвердження документації публічному акціонерному товариству «Укртелеком» проектів землеустрою, передачу в оренду земельних ділянок.

детальніше

79

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок із громадянами, фізичними особами-підприємцями, внесення змін до договорів оренди земельних ділянок.

детальніше

80

Про поновлення та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок  з підприємствами, установами та організаціями, внесення змін до рішення міської ради.

детальніше

81

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки).

детальніше

82

Про відмову в поновленні та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок.

детальніше

83

Про відмову громадянам у дозволі на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки).

детальніше

84

Про відмову в дозволі на розроблення документації із землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок.

ЗА ОСНОВУ
Пропозиція Пушкарьової К.М
В ЦІЛОМУ

85

Про внесення змін до рішення міської ради від 20.02.2015 № 1728.

ЗА ОСНОВУ
Пропозиці Голубенко Н.О.
Пропозиція Хмаро А.С.
Пропозиція Мазур О.О.
В ЦІЛОМУ

86

Про затвердження землевпорядної документації щодо відведення у власність, спільну сумісну власність та в оренду земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та під розширення приса

ЗА ОСНОВУ
Пропозиція Романюка О.Я.
В ЦІЛОМУ

87

Про затвердження комунальному підприємству Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії» проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки.

детальніше

88

Про дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність, спільну сумісну власність та в оренду земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), під розш

детальніше

89

Про дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки).

детальніше

90

Про дозвіл Сорокіній Н.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

детальніше
Пропозиція Миколаєнко В.В.

91

Про дозвіл Мазур А.В. та Мазур О.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

детальніше

92

Про дозвіл Бикову Р.Ю. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки, по просп. Ушакова, 46, під гараж.

детальніше

93

Про дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність, спільну сумісну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки).

детальніше

94

Про дозвіл Нарольському Д.О. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

детальніше

95

Про дозвіл на розроблення документації із землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок суб’єктам господарювання та громадянам.

ЗА ОСНОВУ
пропозиція рг
п. 1/1
п. 1/2
п. 1/3
п. 1/4
п. 1/5
п. 1/6
п. 2
повернення до п. 1/4

96

Про дозвіл Шадріну Володимиру Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки.

детальніше

95

Про дозвіл на розроблення документації із землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок суб’єктам господарювання та громадянам.

про повернення до п.1/4

97

Про дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Смарт-Мерітайм-Груп» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки.

детальніше

98

Про дозвіл на розроблення документації із землеустрою щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками та внесення змін до рішень міської ради.

 Голосування №1 - Питання №98

100

Про відмову громадянам у дозволі на розроблення документації із  землеустрою щодо відведення у власність, спільну сумісну власність та в оренду земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд (присадибн

ЗА ОСНОВУ
Пропозиція Токарева І.М.
В ЦІЛОМУ