Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Інформація для комунальних підприємств, установ, закладів

Інформація для комунальних підприємств, установ, закладів. Програмний модуль автоматизованої систему “Юридичні особи-К”...

На виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 20.08.2013 № 233 «Про порядок ведення Реєстру об’єктів комунальної власності м. Херсона» для відповідного використання підприємствами, установами, організаціями комунальної форми власності, розміщено автоматизовану систему “Юридичні особи-К”, призначену для формування, ведення і надання відомостей до реєстру об’єктів комунальної власності.

Порядок та його додатки, програмний модуль, керівництво користувача розміщено у мережі Інтернет на веб-сайті Херсонської міської радизавантажити.


У разі виникнення питань звертатись до спеціалістів Херсонської міської ради за тел.: 26-33-20.

Інформація для юридичних осіб щодо ведення реєстру комунальної власності завантажити