Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Інформація для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування.

З метою обізнаності та інформованості суб’єктів господарювання, які застосовують  спрощену систему оподаткування, забезпечення виконання у поточному році положень статті 12 Податкового кодексу України (із змінами та доповненнями) щодо прийняття органами місцевого самоврядування (міськими радами) рішень про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік та офіційного їх оприлюднення до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів, повідомляємо, що на сьогодні є чинними ставки єдиного податку для фізичних осіб у м. Херсоні, затверджені рішеннями міської ради від 28.12.2011 №493 «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб у м. Херсоні», від 08.02.2012 №667 «Про внесення змін та доповнень до додатку до рішення міської ради від 28.12.2011 № 493 «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб у м. Херсоні» та від 22.05.2020 № 2322 «Про внесення змін та доповнень до додатку до рішення міської ради від 28.12.2011 № 493 «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб у м. Херсоні».

Зміст вищезазначених рішень міської ради із ставками єдиного податку за видами економічної діяльності за КВЕД ДК 009-2010 у відсотках (фіксовані ставки) для першої та другої групи платників фізичних осіб - підприємців є на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів в розділі «Нормативні акти міської ради» та в соціальній мережі на сайті Datagov.ua  (розпорядник «Херсонська міська рада», розділ «Регуляторна діяльність»).