Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Інформація для виборців

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців Комсомольської районної у місті Херсоні ради повідомляє, що постановою Центральної виборчої комісії від 27 серпня 2014 року №819 змінено приміщення для голосування та адреса приміщення дільничної виборчої комісії постійної виборчої дільниці №650680 з вул.Марії Фортус, 233 (ОРК Херсонські рибаки) на шосе Острівське, 1 (Херсонський професійний суднобудівний ліцей).

Необхідність зазначеної зміни пов’язана з проведенням капітального ремонту та неможливістю підтримання у належному стані приміщень підприємства “ОРК Херсонські рибаки”.

Шановні мешканці та гості міста!

Ваше свідоме ставлення до достовірності даних забезпечить високий рівень підготовки списків виборців.

Попередній список виборців призначений для ознайомлення виборців із ним, здіснення перевірки правильності внесених до нього даних. На підставі заяв громадян, а також на підставі додаткових відомостей, поданих районним відділом міграційної служби, районним судом, органами юстиції, військовими частинами здійснюється уточнення попереднього списку й виготовляється уточнений список виборців, призначення якого — безпосереднє використання у день голосування.

Для забезпечення ознайомлення виборців з попереднім списком виборців на звичайних виборчих дільницях виборчі комісії з 15 жовтня організовують свою роботу, в тому числі у вихідні дні, з 8 до 19 години.

Шановні виборці, будьте уважні при здійсненні виборчого права! При отриманні іменного запрошення перевіряйте правильність своїх персональних даних та звертайте увагу на номер дільниці та адресу її розташування.  Неотримання іменного запрошення не позбавляє Вас права голоса й можливості перевірити правильність внесення Ваших даних до попереднього списку виборців на виборчій дільниці або безпосередньо у відділі ведення Державного реєстру виборців.

Дніпровський відділ ведення Державного реєстру виборців

м.Херсон, вул.Перекопська, 166, каб.312

(т. 51-93-18, т. 51-86-00)

Комсомольський відділ ведення Державного реєстру виборців

м.Херсон, вул.Суворова, 29, каб. 213

(т. 26-47-60; т. 22-60-75)

Суворовський відділ ведення Державного реєстру виборців

м.Херсон, просп.Ушакова, 47, каб.311, 312

(т. 42-01-33, т.49-32-17, т. 22-30-57)

 

Під час звернення при собі необхідно мати паспорт (або тимчасове посвідчення громадянина України), інші документи, що підтверджують зміну Ваших даних.

Нагадуємо також, що заяви виборців приймаються не пізніш як за 5 днів до дня голосування. Заяви, подані пізніше вказаного строку не розглядаються.

 

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Комсомольської районної у місті Херсоні ради