Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

ІНФОРМАЦІЯ конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Генерального директора комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних» Херсонської міської ради

Конкурсна комісія на засіданні, яке відбулося 13.08.2020, о 15.00 годині, у приміщенні малої зали адмін. будівлі виконавчих органів Херсонської міської ради  (м. Херсон, просп. Ушакова, 37) вирішила:

1. Призначити друге засіданняконкурсної комісії на02.09.2020, на14.00 год., у приміщенні управління охорони здоров’я (м. Херсон, вул. Перекопська, 166) каб. 412, для розгляду заяв та доданих до них документів, поданих претендентами. 

- призначити третє засідання конкурсної комісіїна04.09.2020 на14.00 год. у приміщенні управління охорони здоров’я (м. Херсон, вул. Перекопська, 166), каб. 412, для розгляду конкурсних пропозицій, поданих претендентами.

- призначити четверте засідання конкурсної комісії, 08.09.2020, на 14.00 год. у приміщенні малої зали адмін. будівлі Херсонської міської ради та її виконавчих органів (Ушакова, 37, м. Херсон), для заслуховування конкурсних пропозицій учасників Конкурсу, проведення з ними співбесіди та визначення переможця Конкурсу.

2. Оприлюднити Оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів.