Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Інформація про проведення відкритого захисту конкурсних пропозицій, поданих громадськими об’єднаннями ветеранів

Управління соціальної політики Херсонської міської ради інформує, що 02 травня 2019 року о 11-00 за адресою: вул. Потьомкінська, 29,  каб. № 7,м. Херсон, проводитиметься відкритий захист конкурсних пропозицій, поданих громадськими об’єднаннями ветеранів, на конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету у 2019 році.

Інформація про членів конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету у 2019 році

1.

Рузгіс

Олена Вячеславівна

Начальник управління соціальної політики Херсонської міської ради, голова конкурсної комісії

2.

Лешко

Лариса Леонідівна

заступник начальника управління, начальник відділу по праці та соціальному захисту управління соціальної політики Херсонської міської ради, заступник голови конкурсної комісії

3.

Ісакова

Ірина Володимирівна

заступник начальника відділу по праці та соціальному захисту управління соціальної політики Херсонської міської ради, секретар конкурсної комісії

4.

Вірлич

Євгенія Михайлівна

член Громадської ради при Херсонському міському голові, член громадської організації «Херсонська міська молодіжна організація «Вільне місто» (код ЄДРПОУ 38151357)

5.

Зинська

Ірина Валеріївна

начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансування управління соціальної політики Херсонської міської ради

6.

Курохтін

В’ячеслав Іванович

голова Херсонського міського осередку Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» (код ЄДРПОУ 26083207)

7.

Славич

Петро Григорович

голова Херсонської міської організації «Товариство політичних в’язнів і репресованих» (код ЄДРПОУ 34786371) (за згодою)

8..

Смаглюк

Світлана Володимирівна

головний спеціаліст відділу фінансів соціального захисту управління фінансів галузей виробничої та невиробничої сфери департаменту бюджету і фінансів Херсонської міської ради (код ЄДРПОУ 02316635)

9.

Ханікова

Ірина Анатоліївна

голова громадської організації «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні  діти Херсонщини» (код ЄДРПОУ 39144911) 

10.

Цілинко

Ольга Анатоліївна

директор Херсонської міської громадської організації «Центр сімейної реабілітації дітей-інвалідів та дітей з інвалідизуючими захворюваннями «Софія» (код ЄДРПОУ 36944672)