Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Інформація про проведення відкритого захисту конкурсної пропозиції, поданої громадською організацією «Українська Єдність»

Інформація про проведення відкритого захисту конкурсної пропозиції, поданої громадською організацією «Українська Єдність»

 Управління соціальної політики Херсонської міської ради інформує, що 04 листопада 2019 року о 9-00 за адресою: вул. Потьомкінська, 29,  каб. № 7, м. Херсон, проводитиметься відкритий захист конкурсної пропозиції, поданої громадською організацією «Українська Єдність» на конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету у 2020 році.