Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

ІНФОРМАЦІЯ про рішення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Херсонської міської дитячої стоматологічної поліклініки

Конкурсна комісія, на засіданні, яке відбулося 25.09.2019, вирішила:

 - Оприлюднити оголошення про проведення Конкурсу на зайняття посади директора  Херсонської міської дитячої стоматологічної поліклініки.

- Призначити друге засідання друге засідання конкурсної комісії  на 21.10.2019, на 15.00 год., у приміщенні управління охорони здоров’я (м. Херсон, вул. Перекопська, 166) каб. 413 для розгляду змісту документів, поданих Претендентами на предмет їх відповідності встановленим вимогам.

- Призначити третє засідання конкурсної комісії на 22.10.2019 на 15.00 год. у приміщенні управління охорони здоров’я (м. Херсон, вул. Перекопська, 166) , каб. 413 для розгляду конкурсних пропозицій, поданих Претендентами.

- Призначити засідання конкурсної комісії з розгляду заяв учасників і доданих до них документів,  23.10.2019, о 14.00 год., у приміщенні адмін. будівлі Херсонської міської ради та її виконавчих органів.