Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

ІНФОРМАЦІЯ про рішення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради

Конкурсна комісія, на засіданні, яке відбулося 21.04.2020, вирішила, що документи, подані претендентами на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства  «Херсонська міська  стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради Євгенією БЄЛОЮ, Валерієм ФУЧКОМ, Вікторією ХМІЛЕВСЬКОЮ  подані у повному обсязі  та відповідають встановленим вимогам до претендента.

Інші особи документи для участі у конкурсі на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства  «Херсонська міська  стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради не подавали.

Претенденти Євгенія БЄЛА, Валерій ФУЧКО, Вікторія ХМІЛЕВСЬКА,  рішенням конкурсної комісії, допущені до участі у конкурсі на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства  «Херсонська міська  стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради.