Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

ІНФОРМАЦІЯ про рішення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Генерального директора комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» Херсонської міської ради

Конкурсна комісія, на засіданні, яке відбулося 20.11.2019, вирішила:

 - Оприлюднити оголошення про проведення Конкурсу на зайняття посади Генерального директора комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська клінічна  лікарня ім. Є.Є. Карабедеша» Херсонської міської ради.

- Призначити друге засідання друге засідання конкурсної комісії  на 11.12.2019, на 15.00 год., у приміщенні управління охорони здоров’я (м. Херсон, вул. Перекопська, 166) каб. 412, для для розгляду заяв та доданих до них документів, поданих претендентом.

- Призначити третє засідання конкурсної комісії на 12.12.2019 на 15.00 год. у приміщенні управління охорони здоров’я (м. Херсон, вул. Перекопська, 166), каб. 412, для розгляду конкурсних пропозицій, поданих претендентом.

- Призначити четверте засідання конкурсної комісії,  13.12.2019, о 13.00 год., у приміщенні малої зали адмін. будівлі Херсонської міської ради та її виконавчих органів (Ушакова, 37, м. Херсон), для заслуховування  конкурсної пропозиції учасника Конкурсу, проведення з ним співбесіди та визначення переможця Конкурсу.