ІНФОРМАЦІЯ про рішення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Генерального директора комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського» Херсонської міської ради

ІНФОРМАЦІЯ
про рішення конкурсної комісії  з проведення конкурсу на зайняття посади Генерального директора комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська клінічна  лікарня ім. О.С. Лучанського» Херсонської міської ради

Конкурсна комісія, на засіданні, яке відбулося 04.07.2019, вирішила:

- Оприлюднити оголошення про проведення Конкурсу на зайняття посади Генерального директора комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська клінічна  лікарня ім. О.С. Лучанського» Херсонської міської ради.

- Призначити друге засіданнядруге засідання конкурсної комісії  на 22.07.2019, на 10.00 год., у приміщенні управління охорони здоров’я (м. Херсон, вул. Перекопська, 166) каб. 412 для розгляду змісту документів, поданих Претендентами на предмет їх відповідності встановленим вимогам.

- Призначити третє засідання конкурсної комісіїна 23.07.2019 на 14.00 год. у приміщенні управління охорони здоров’я (м. Херсон, вул. Перекопська, 166) , каб. 412 для розгляду конкурсних пропозицій, поданих Претендентами.

Призначити засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсних пропозицій учасників 24.07.2019 о 14.00 год., у приміщенні адмінбудівлі Херсонської міської ради та її виконавчих органів.