Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення

Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговорення

Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради.

Питання або назва проекту, винесеного на обговорення

Проект рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради «Про встановлення тарифу на перевезення 1 пасажира та вартості місячних проїзних квитків у міському пасажирському електротранспорті м. Херсона».

 Метою проведення консультацій з громадськістю є отримання та узагальнення інформації (пропозицій, зауважень) стосовно встановлення тарифу на перевезення пасажирів у міському пасажирському електротранспорті, який відповідатиме економічно обґрунтованим витратам міського комунального підприємства (МКП) «Херсонелектротранс». Прийняття зазначеного рішення стимулюватиме стабільну роботу та розвиток виробничої бази даного комунального підприємства, підвищення якості та безпеки послуг з пасажирських перевезень. Громадське обговорення забезпечить пошук шляхів розвитку міського електротранспорту з урахуванням аналізу досвіду роботи інших комунальних підприємств цієї галузі та вжиття виконавчим комітетом міської ради, в межах своїх повноважень, заходів спрямованих на забезпечення ефективної роботи міського електротранспорту для забезпечення потреб мешканців міста.

Додатково ознайомитися із аналітичною інформацією щодопроекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифу на перевезення 1 пасажира та вартості місячних проїзних квитків у міському пасажирському електротранспорті м. Херсона» можна на офіційному веб-сайті Херсонської міської радиwww.city.kherson.ua. у рубриці «Публічна інформація».

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення

Користувачі послуг (пасажири) міського електротранспорту м.Херсона, МКП «Херсонелектротранс» .

Відомості про строк, місце, час заходів, порядок обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників

Публічний захід (зустріч (нарада)  з громадськістю) з громадського обговорення відбудеться 16 січня 2017 року об 10.00 у приміщенні міського комунального підприємства (МКП) «Херсонелектротранс» (м. Херсон, вул. Залаегерсег, 12, актова зала).

Про намір взяти участь у заході просимо повідомити:

за телефоном: (0552) 42-54-10 (Гончаров Геннадій Миколайович);

на електронну пошту: up.transkherson@ukr.net.

 Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін

Інформаційне повідомлення розміщено на офіційному веб-сайті Херсонської міської радиwww.city.kherson.ua. у рубриці «Оголошення» (розділ «Блок інформації та новин»).

 Адреса, строк і форма подання письмових пропозицій та зауважень

Письмові пропозиції та зауваження щодо питання, винесеного на обговорення, просимо надавати на поштову адресу управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради:73003, м.Херсон, вул.Залізнична, 8або на електронну пошту: up.transkherson@ukr.net.

Адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення

Надання довідкової інформації (консультацій) щодо питання, винесеного на громадське обговорення здійснюється за:

поштовою адресою::73003, м. Херсон, вул. Залізнична, 8;

телефоном: (0552) 42-54-10;

електронною поштою: up.transkherson@ukr.net.

Прізвище, ім'я відповідальної особи органу виконавчої влади

Головний спеціаліст управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради Гончаров Геннадій Миколайович.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Херсонської міської радиwww.city.kherson.ua. у рубриці «Оголошення» не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

результат обговорення

ЗВІТ