ІV Балтійсько-чорноморський економічний форум


01 вересня 2017 року м. Херсоні відбудеться другий етап ІVБалтійсько-Чорноморського економічного  форуму – підбиття підсумків за 2015-2017 рокиУГОДА про співпрацю між комунальним закладом «Херсонська  школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради та Клайпедським веслувальним центром

11.15 – 11.30

БРИФІНГ

(площа Свободи, 1, Херсонська обласна державна адміністрація, зал засідань, ІІ-й поверх)

 

Спікери:

Андрій Гордєєв– голова Херсонської обласної державної адміністрації

Вікторас Пранцкіетіс –голова Сейму Литовської Республіки

Владислав Мангер –голова Херсонської обласної ради

Володимир Миколаєнко– Херсонський міський голова

Марюс Януконіс– Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні

Давид Бочорішвілі– Надзвичайний та Повноважний Радник-Посланник Посольства Грузії в Україні

Віктор Попов –генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Группа компаний «Содружество», Почесний Консул Литовської Республіки у м.Херсон

 

ВИЇЗД НА ДЕМОНСТРАЦІЙНІ МАЙДАНЧИКИ:

11.30 – 12.15

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРУППА КОМПАНИЙ «СОДРУЖЕСТВО»

(вул. Михайлівська, 18)

ОБГОВОРЕННЯ ТРАНСПОРТНО-ЛОГІСТИЧНИХ ПЕРСПЕКТИВ РОЗВИТКУ ПОРТІВ БАЛТО-ЧОРНОМОРСЬКОГО БАСЕЙНУ

13.00 – 14.30

ОГЛЯДОВА ПІША ЕКСКУРСІЯ МІСТОМ ДЛЯ ДЕЛЕГАЦІЇ ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

11.30 – 14.30

МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА М.ХЕРСОНА»

(площа ім. Ю.Тутушкіна, 9)

11.30 – 14.30

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ХЕРСОНСЬКА ШКОЛА ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ» ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

(вул. Марії Фортус, 38)

16.00 – 17.00

УРОЧИСТА ХОДА З НАГОДИ НАБРАННЯ ЧИННОСТІ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ

17.00

IХ Міжнародний рок-фестиваль «кРок у майбутнє»

(набережна парку Слави)


1 вересня у Херсоні проходитиме II етап  IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму. Про це сьогодні під час прес-конференції розповів міський голова Володимир Миколаєнко.

Дату проведення форуму було обрано не випадково, адже саме 1 вересня 2017 року набуває чинності Угода про асоціацію України з ЄС. 

«Цього року Балтійсько-Чорноморський економічний форум у Херсоні має, навіть,  певне символічне значення. Саме  1 вересня вступає в силу Угода про асоціацію Україна - Євросоюз. Це те, до чого наша країна йшла 10 років. Вимога, з якою чотири роки тому українці вийшли на Майдан. Ця угода - остаточний розрив будь-яких відносин України із Росією. Це доказ того, що ми більше не бажаємо жити у пострадянському суспільстві. І це початок перетворення України на державу зі стабільною ринковою економікою», - зауважив міський голова.

Урочиста друга частина, підведення підсумків IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму розпочнеться у будівлі обласної ради 1 вересня о 10:00 з підписання угод та меморандумів про співробітництво. Після чого робота учасників форуму продовжиться вже на демонстраційних майданчиках по місту.

Голова правління громадської організації "Культурний центр Україна - Литва" Наталя Бімбірайте розповіла про сюрприз, який чекає на херсонців під час форуму 1 вересня: до нашого міста завітає Великий Князь Литовський Вітовт. Поспілкуватись з ним у херсонців та гостей міста буде нагода о 16:00 під час урочистої ходи, присвяченої набуттю чинності Угоди про асоціацію України з ЄС. 

Завершиться цьогорічний Балтійсько-Чорноморський форум фестивалем «кРок у майбутнє».

Володимир Макуха, голова правління Клубу Міжнародного фестивалю «кРок у майбутнє», розповів, що програму  фестивалю було адаптовано до Балтійсько-Чорноморського форуму таким чином, щоб між виступами музичних гуртів також були представлені і результати спільної роботи. Тож завітавши на фестиваль, херсонці зможуть дізнатися, яких успіхів завдяки форуму вдалось досягти і якими є результати спільних напрацювань.

Нагадаємо, перша частина IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму відбулась 24 травня у литовському місті Клайпеда.