Комунальне підприємство «Дніпровський» інформує споживачів своїх послуг

Шановні мешканці !

Відповідно ч. 2 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» Комунальне підприємство «Дніпровський» виконавчого комітету Херсонської міської ради (код  ЄДРПОУ 34786235) доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що знаходяться на обслуговуванні підприємства.

Комунальне підприємство «Дніпровський» виконавчого комітету Херсонської міської ради (код  ЄДРПОУ 34786235) інформує споживачів своїх послуг, що 17.07.2017р. на сайті Херсонської міської ради (http://www.city.kherson.ua) оприлюднений Проект тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП «Дніпровський» та розміщений в кожному конкретному будинку (на інформаційних стендах  під’їздів будинків .

Зауваження і пропозиції та звернення за детальною інформацією фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до запропонованого тарифу приймаються в письмовому вигляді протягом 14 календарних днів з дня опублікування інформації про намір здійснити зміну тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до 03.08.2017 року включно, за адресою: м. Херсон вул. Кримська, 94 .

Контактна особа: головний економіст Федькіна Тетяна Сергіївна тел. (0552) 51-00-51.