Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

КОНКУРС З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА МІСЬКОМУ АВТОБУСНОМУ МАРШРУТІ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ

Відповідно до статей 7, 43, 44, 45, 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами і доповненнями) (далі – Порядок), з метою створення безпечних умов для перевезення пасажирів автомобільним транспортом, покращення якості та доступності пасажирських перевезень, створення конкурентного середовища, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг, забезпечення оновлення рухомого складу, підвищення рівня безпеки перевезень пасажирів, управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради оголошується конкурс на визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування.

Об’єкт конкурсу з перевезення пасажирів на міському

 автобусному маршруті загального користування, що відбудеться  05.11.2019 року

 

№ об’єкта

Номер та назва маршруту

К-сть автобусів/ норматив мінімальної к-ті резерву

Особливості періодичності виконання перевезень

Протяжність, км

Категорія та клас автобусів

Режим, інтервал

та розклад руху

1

№ 8 «ТЕЦ – вул. І. Кулика – мкр. «Корабел» (*Гідропарк)

25/2

щоденно

29,0

М3, клас І, ІІ

Згідно з паспортом маршруту

2

№ 17 «мкр. «Шуменський» – смт Антонівка»

26/3

щоденно

40,0

М3, клас І, ІІ

Згідно з паспортом маршруту

№ 22 «Гідропарк – Молодіжний пляж» (*Нафтогавань)

5/1

щоденно (з 01 квітня до 01 листопада)

39,0

М3, клас І, ІІ

Згідно з паспортом маршруту

3

№ 24 «с. Степанівка – ф-ка «Красень»

8/1

щоденно

18,6

М2, М3, клас А, І

Згідно з паспортом маршруту

Організатор перевезень – управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради, адреса: м. Херсон, вул. Залізнична 8.

Робочий орган – МПП «Світлофор», адреса: м. Херсон, вул. Привокзальна, 18.

Об’єкти конкурсу:

1. Міський автобусний маршрут загального користування № 8«ТЕЦ – вул. І. Кулика – мкр. «Корабел» (*Гідропарк).

2. Міський автобусний маршрут загального користування № 17 «мкр. «Шуменський» – смт Антонівка» та міський автобусний маршрут загального користування № 22 «Гідропарк – Молодіжний пляж» (*Нафтогавань).

3. Міський автобусний маршрут загального користування № 24 «с. Степанівка – ф-ка «Красень».

Організатор та робочий орган для здійснення своїх повноважень можуть залучати відповідні підприємства, фахівців та експертів за їх згодою.

Умови конкурсу:

Структура парку автобусів: транспортні засоби, які претендент пропонує залучити до перевезень, повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованими відповідно до чинного законодавства, перебувати в належному технічному і санітарному стані, кількість рухомого складу – ____* од. (з можливістю збільшення кількості рухомого складу за умови збільшення пасажиропотоку або збільшення пасажиромісткості), режим руху та інтервал (розклад руху) згідно паспорту маршруту, включає:

- М3, клас І, ІІна  міських автобусних маршрутах, відповідно до Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.2007 № 285;

- - є новими або бувшими у використанні, технічно справні:

- - мають сучасний дизайн;

- - відповідають екологічному стандарту не нижче ЄВРО-3.

* - кількість автобусів, згідно таблиці «Об’єкт конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування».

У конкурсі можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів автобусами, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, відповідають вимогам, викладеним у ст.34 Закону України «Про автомобільний транспорт».

За технічними показниками транспортні засоби перевізника-претендента повинні відповідати вимогам Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, а також передбаченим галузевим стандартом ГСТУ 00017584.01527695.011-2001 «Засоби транспортні дорожні. Технічні вимоги до безпеки конструкції автобусів загального призначення, які знаходяться в експлуатації», або мати сертифікат відповідності чи свідоцтво про визнання відповідності на транспортні засоби загального призначення, конструкція яких за час експлуатації не зазнала змін.

Претендент забезпечує виконання положень статей 34, 37 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами і доповненнями).

Перевезення пасажирів на маршрутах здійснювати самостійно, власними, або лізинговими і зарахованими на обліку у перевізника, транспортними засобами, з дотриманням вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 (зі змінами), з повною відповідальністю за якість та безпеку перевезень на маршрутах.

Забороняється використання перевізниками автобусів, переобладнаних з транспортних засобів іншого призначення.

Перевізник-претендент дотримується соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок (вказаний транспорт має виконувати не менше одного рейсу на кожному міському маршруті в усі дні роботи транспорту).

До участі у конкурсі не допускається автомобільний претендент-перевізник, який:

1. Подав до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію.

2. Визнаний банкрутом або щодо якого порушено провадження у справі про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стадії ліквідації.

3. Не відповідає вимогам статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт».

4. Не має достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов'язковими умовами конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів претендента незалежно від виду сполучень. У якого  Робочим органом під час перевірки конкурсних пропозицій виявлено: невідповідність фактичної інформації та інформації, що надана у конкурсних пропозиціях фактичним даним, виявлення фактів роботи запропонованого рухомого складу у іншого перевізника та/або на інших маршрутах, що обслуговуються відповідно до діючих (існуючих) договорів.

5. Має несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансбезпекою, або водії,  якого мають несплачені штрафи, накладені відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу).

6. Подав до участі в конкурсі більшу кількість автобусів, ніж це передбачено умовами конкурсу.

7. Передбачає використання на маршрутах автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів або транспортних засобів іншого призначення.

8. Подав конкурсну пропозицію, що не відповідає обов’язковим та додатковим умова конкурсу, крім випадків, передбачених частиною 3 статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт».

Додаткові умови конкурсу:

1. Забезпечити роботу рухомого складу на маршрутах за визначеними та затвердженими схемою та розкладом руху згідно з паспортом автобусного маршруту.

2. Перевізник забезпечує обов’язкове облаштування GPS - системою, шляхом встановлення на транспортні засоби, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті та підключення їх до автоматизованої системи GPS контролю, диспетчерського управління суб’єкта господарювання, залученого Організатором для виконання функцій з організації та управління рухом автобусів і підготовки інформації про роботу перевізників, а також надання онлайн-доступу до даних з встановлених GPS - трекерів управлінню транспортної, дорожньої інфраструктури  і зв’язку міської ради, для організації та управління рухом автобусів, підготовки інформації про роботу перевізників, здійснення контролю виконання умов Договорів про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

 У разі якщо на момент подання конкурсної пропозиції  не всі транспортні засоби, що пропонуються до обслуговування міського автобусного маршруту, обладнано GPS – системою, перевізник-претендент подає  зобов’язання про обов’язкове облаштування  на всіх транспортних засобах  на маршруті GPS – системи до моменту укладення Договору про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування із Організатором, у разі визнання перевізника-претендента переможцем у конкурсі.

3. Водії, які залучаються до перевезень пасажирів, повинні мати у посвідченні відкриту категорію «Д», або «Д1», бути застраховані згідно з чинним законодавством.

4. Автомобільний перевізник – переможець конкурсу забезпечує:

- роботу рухомого складу на маршрутах за визначеним розкладом руху з відповідною організацією диспетчерського управління;

- умови праці та відпочинку водіїв, їх навчання та стажування, проведення відповідних інструктажів з безпеки руху, пожежної безпеки та охорони праці згідно з вимогами чинного законодавства;

- під час виконання перевезення пасажирів водій автобусу повинен бути охайно одягненим, чемно поводитися з пасажирами. Знаходження водія на робочому місці без взуття (або у взутті з відкритою п’яткою) та у одязі, який суперечить вимогам суспільної моралі, а також загальним правилам етики (наприклад, у шортах та майках) не допускається;

- під час роботи на маршруті оголошення зупинок та інформування пасажирів щодо можливих пересадок на інші маршрути громадського транспорту;

- відповідно до договору, обладнання автобусів трафаретами, а також згідно вимог законодавства їх підсвітку, належну експлуатацію, оновлення, заміну, тощо;

- зберігання автобусів, що використовуються для пасажирських перевезень, у спеціально пристосованих для цього приміщеннях, гаражах, на майданчиках, стоянках, забезпечених засобами охорони. Не  допускає зберігання автобусів у житлових зонах поза спеціально відведених для цього місць;

- протягом 1 місяця з моменту підписання договору водіїв форменим одягом, відповідними бейджами з символікою  м. Херсона та інформацією щодо автомобільного перевізника та прізвища, ім’я, по батькові водія;

- щомісяця інформування Організатора про обсяги перевезень пасажирів, у тому числі і пільгових категорій;

- підтримування належного стану салонів автобусів, у разі потреби здійснювати своєчасний ремонт або заміну сидінь, поручнів, внутрішню обшивку салону тощо;

- прибирання місць відстою та розвороту транспортних засобів на кінцевих зупинках міського пасажирського транспорту та прилеглих до них територій, у радіусі 15 метрів, за допомогою сторонніх організацій чи осіб на умовах, передбачених чинним законодавством.

5. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на термін від 3 до 5 років, а у разі відсутності у переможця конкурсу автотранспортних засобів, що відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки, Організатор укладає з ним договір на 1 рік при наявності Інвестиційного договору.

6. Переможець конкурсу зобов’язується інформувати Організатора про дорожньо-транспортні пригоди на протязі 3-х годин, якщо ті сталися при участі транспортних засобів, що пропонуються для обслуговування маршрутів, незалежно від того чи знаходився транспортний засіб на лінії.

7. Переможець конкурсу зобов’язується забезпечити використання на маршруті  автобусів, пристосованих для перевезення  осіб  з інвалідністю та  інших маломобільних груп населення в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів  до  31  грудня 2019 року та до 50 відсотків - з 1 січня 2020 року.

Для участі у конкурсі претендент подає такі документи:

1. Заяву на кожний об’єкт конкурсу окремо за формою, визначеною згідно з додатками до Порядку.

2. Відомості  за  підписом суб’єкта господарювання про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті з зазначенням підстав  для  їх використання перевізником.

3. Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту.

4. Документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі.

5. Анкету до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору (дозволу).

6. Інші документи, що можуть мати значення під час конкурсу (за бажанням перевізника-претендента).

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами і надаються у двох закритих конвертах (пакетах):

- конверт (пакет) з позначкою «№ 1», що містить документи для участі у конкурсі;

- конверт (пакет) з позначкою «№ 2», що містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент.

Інформація, що міститься в документах, поданих перевізниками-претендентами для участі у конкурсі, повинна бути достовірною станом на момент подання документів для участі в конкурсі.

При введенні Організатором перевезень в дію автоматизованої системи диспетчерського контролю та управління (на базі GPS чи інших технічних засобів) перевізник зобов’язується забезпечити виконання технічних та технологічних вимог, що забезпечують роботу автобусів в умовах цієї системи, шляхом укладання з Організатором перевезень відповідного договору на кожен пасажирський маршрут, що обслуговується окремо, на кількість автотранспорту згідно із паспортом маршруту.

Конкурс відбудеться 05.11.2019 року о 14:00 за адресою: управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради, вул. Залізнична, 8, м. Херсон.

Бланки заяви та анкети на участь у конкурсі, необхідна інформація про об’єкт конкурсу отримуються претендентами у організатора або робочого органу з 04.10.2019 року за адресою: вул. Залізнична, 8, м. Херсон або вул. Привокзальна, 18,  м. Херсон.

Із умовами договору, паспортом маршруту об’єкта конкурсу можна ознайомитися у робочого органу або організатора.

Строк прийняття документів на конкурс – з 04.10.2019  року  по 21.10.2019 року  включно  .

Адреса, за якою подаються документи: управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради, вул. Залізнична, 8, м. Херсон, режим роботи: з 08:00 до 17:00, перерва на обід: з 12:00 до 12:45, закінчення роботи у п’ятницю о 15:45.

Розмір плати за участь у конкурсі: за один об’єкт конкурсу 5100,00 грн. на дату подання заяви про участь у конкурсі.

Плата за участь у конкурсі перераховується претендентами на рахунок робочого органу р/р 26001052300244 в АТ КБ «Приватбанк», МФО 352479, ЄДРПОУ 19224825, одержувач – МПП «Світлофор».

Телефони для довідок – 425415, 425420, 263426, 420190, факс – 425410.

УВАГА! Документи, які надійшли до організатора після встановленого строку, не розглядаються.

Автомобільні перевізники, які подали на розгляд документи несвоєчасно, не в повному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію та не відповідають умовам конкурсу, до участі в конкурсі не допускаються.