Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує

Програмою технічного співробітництва між Україною та Японією заплановано участь представника від України у тематичному навчальному курсі Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) «Екологічно стале планування міського транспорту», який проходитиме з 07 листопада по 08 грудня 2018 року в Японії.

Для участі у конкурсі кандидати повинні займатися питаннями планування та розвитку міських доріг, мати принаймні 5 років практичного досвіду роботи у зазначеній сфері, бажано бути віком від 30 до 50 років, мати хороший стан здоров’я та не перебувати на військовій службі.

Відбір кандидатів на участь у згаданому навчальному курсі здійснюється Офісом JICA на конкурсній основі.

Подання кандидатур не є підставою для автоматичного зарахування для участі у навчальному курсі.

При цьому кандидати на участь у навчальному курсі мають надати Мінекономрозвитку лист-відповідь з пакетом документів, що включає:

- в друкованому вигляді англійською мовою заповнену аплікаційну анкету на участь, форма якої у додатку 1 (один оригінал з вклеєним фото);

-  початкову доповідь, оформлену відповідно до вимог постанови у додатку 2 (стор. 12);

- сертифікат володіння англійською мовою, у разі наявності, (TOEFL, TOEIC, IELTS ТОЩО;

- скановану копію першої сторінки закордонного паспорту.

Просимо врахувати, що після проведення відбору та визначення учасників навчального курсу японська сторона проводить підготовчі заходи, пов’язані з оформленням віз, придбанням квитків та бронюванням місць у навчальному центрі. Тому, заміна учасника курсу неможлива, а відмова від участі призведе до фінансових збитків японської сторони та, відповідно, до зменшення можливостей для подальшої участі українських фахівців у навчальних курсах.

При цьому японська сторона бере на себе всі витрати, пов’язані з навчанням.

Контактна особа у Мінекономрозвитку: Корж І.М., (044) 596 67 67 *3676 

Додатки:

1.

Application Form for the JICA Knowledge Co-Creation Program (додаток 1)

 

2.

Knowledge Co-Creation Program (Group & Region Focus) (додаток 2)