Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє про прийом конкурсних заявок на отримання інфраструктурних грантів

Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє про  прийом конкурсних заявок на отримання інфраструктурних грантів для розвитку сектору «Культурні та креативні індустрії» (далі – Конкурс). 

Метою Конкурсу є підтримка української культури у відповідь на пандемію COVID-19, шляхом фінансування придбання техніки, що допоможе закладам культури пристосуватися до нової, цифрової реальності, а також шляхом фінансової підтримки громадських організацій, яким не вистачає коштів на зарплати співробітникам та оренду приміщень. 

У Конкурсі можуть взяти участь державні та комунальні заклади культури, а також громадські організації, що працюють у сфері культури. 

Інфраструктурні гранти пропонуються двох типів: - великі гранти - для культурних організацій з міст з населенням у 50 та більше тисяч жителів — від 3 000 до 9 000 євро; Марина Кулініч 235-22-33 - малі гранти - для культурних організацій з сіл та міст з населенням до 50 тисяч жителів — до 3 000 євро. 

Кінцевий термін подачі заявокдо 15 години 28 квітня 2020 року.

 Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням - https://houseofeurope.org.ua/opportunity/59, а також звернувшись за електронною адресою valerii.bublyk@houseofeurope.org.ua.