Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Місцеве партнерство зайнятості запрошує жителів м. Херсон до участі у конкурсі на здобуття грантів для започаткування власної справи!

Місцеве партнерство зайнятості запрошує жителів м. Херсон до участі у конкурсі на здобуття грантів для започаткування власної справи!

 

Хто може отримати грант?

У конкурсі на отримання гранту можуть брати участь виключно фізичні особи, які проживають у м. Херсон не займаються підприємницькою діяльністю, мають статус безробітного або є пошукачем роботи, зареєстрованими у Державній службі зайнятості.

Не можуть претендувати на грант особи, в основі бізнес-планівяких єоптоваторгівля, компанії поштового замовлення (у т.ч. в мережі Інтернет).

До участі у конкурсі бізнес-планів допускатимуться особи, які успішно пройшли навчанняза програмою Міжнародної організації праці «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес» вХерсонському обласному центрі «Успішна жінка»,Херсонськомуобласномутренінговомуцентрі«Вектор розвитку»та Херсонськомуміськомуцентрізайнятості.

Подані на конкурс бізнес-плани повинні демонструвати високий потенціал та довгострокові перспективи отримання прибутку та мати реалістичні ринкові показники, передбачати створення умов для самозайнятості та/або створення додаткових робочих місць.

 

На що можна отримати грант?

Кошти гранту можуть бути використані, на купівлю нового обладнання та/або інструментів для виробництва товарів (надання послуг)у туристичній галузі економіки, де потенційними видами діяльності можуть бути - екскурсійна діяльність, сувенірно – рекламна діяльність, розваги і відпочинок пов’язані з туристичною галуззю, роздрібна торгівля, тимчасове розміщення та організація харчування,  транспортно – логістичні послуги.

Неприйнятними є витрати коштів гранту, пов’язані з:

  • купівлею речей особистого вжитку;
  • купівлею автомобілів та мотоциклів, землі та нерухомого майна;

Максимальний розмір гранту на реалізацію одного бізнес-проекту становить до  3 000 доларів США з розрахунку зазначеної суми у національній валюті України (у вигляді матеріальних цінностей, які є необхідними для започаткування власної справи та наведено і обґрунтовано у бізнес-плані).

Претенденти на отримання гранту повинні  передбачити (а у випадку отримання гранту – забезпечити) власний внесок у грошовій чи іншій формі на покриття інших витрат, наприклад, виплату заробітної плати найманим працівникам, оренду приміщень, закупівлю витратних матеріалів, товарів, тощо.

Як взяти участь у конкурсі?

Пройти навчання Херсонскього обласного центру «Успішна жінка»,  Херсонського обласного тренінгового центру «Вектор розвитку»або  Херсонського міського центру зайнятості  за програмою «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес». Інформація про реєстрацію на навчання розміщена нижче.

Реєстрація за посиланнямhttps://forms.gle/rH3ZfbkeDer3t54z7. Кінцевий термін реєстрації на навчання до 23:59 (за київським часом) 06 березня 2020 року.

Як визначатимуться переможці конкурсу бізнес-планів?

Подані бізнес-плани, які відповідатимуть умовам конкурсу, будуть оцінюватисяКонкурсноюкомісією за такимикритеріями:

Критерії

Максимальна

оцінка

1

Досвід заявника у виді діяльності, що передбачена бізнес-планом

5

2

Якість опису продукції (товару, робіт, послуг) та її конкурентних переваг

10

3

Якість та обґрунтованість плану маркетингу

20

4

Обґрунтованість та реалістичність  плану виробництва продукції, надання послуг, виконання робіт

15

5

Обґрунтованість ціни на продукцію (товар, роботи, послуги)

10

6

Обґрунтованість аналізу потенційних ризиків

10

7

Обґрунтованість та реалістичність бюджету використання коштів гранту

10

Загальна оцінка

75

Презентація бізнес-плану

25

Всього

100

При однаковій кількості балів перевага буде надаватися заявникам, чиї бізнес-плани передбачаютьстворення робочих місць.

Важливим критерієм при відборі переможця буде підтвердження 100% проходження навчання відповідним сертифікатом.

Відбір переможців конкурсу відбуватиметься в 3 етапи:

  • оцінка поданої заявки за критеріями прийнятності (відповідність та достатність поданих документів);
  • оцінка бізнес-планів членами конкурсної комісії;
  • особиста презентація бізнес-планів, які набрали найбільшу кількість балів.

Яка підтримка буде надана для потенційних учасників конкурсу?

Для бажаючих взяти участь у конкурсітренериХерсонського обласного центру «Успішна жінка», Херсонського обласного тренінгового центру «Вектор розвитку»,та  Херсонського міського центру зайнятості  за програмою «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес» проведуть 5-деннийтренінг на тему вдосконалення бізнес-ідей та підготовки бізнес-планів. Тренінги буде проведено ум. Херсон у березні - квітні2020 року. Участь у навчаннях для потенційних заявників БЕЗКОШТОВНА, попередня реєстрація обов’язкова.

Довідково

Конкурс проводиться  ГО «Громадський центр «Нова генерація»у партнерстві з:

· Херсонськимобласним центром зайнятості

· Херсонським міським центром зайнятості

· Херсонською міською радою

· Херсонським обласним центром «Успішна жінка» 

· Херсонським обласним тренінговим центром «Вектор розвитку»

Конкурс відбувається  у рамках проекту “Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні”, що впроваджується Міжнародною організацією праці та фінансується Урядом Королівства Данії.

Сторінка Місцевого партнерства з питань зайнятості у м. Херсонв соціальній мережі Facebookhttps://www.facebook.com/LEPKherson

Положення про проведення відбору учасників/ць для участі у навчальній програмі "Розпочни та вдосконалюй свій бізнес" та конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності