Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Міжнародний освітній центр Safety Park вперше відкрив набір на комплексний безкоштовний курс з безпеки «Курс-100»

  Міжнародний освітній центр Safety Park вперше відкрив набір на комплексний безкоштовний курс з безпеки «Курс-100».

Організатори проекту - ГО Traffic Challenge та Благодійний фонд «Демократичний розвиток» з 2015 року реалізують в Україні Національну програму з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді за підтримки Офісу Президента України, МОЗ України, Національної поліції України та численних міжнародних та українських організацій та бізнесу із залученням провідних експертів галузі.

Розуміючи виклики сучасності, ми розширюємо просвітницьку діяльність тому було засновано Міжнародний освітній центр безпеки - Safety Park.

Мета створення проекту – сформувати національну безпекову культуру, поширити сучасні світові знання та практики щодо збереження власного здоров’я, психологічної, екологічної, пожежної, хімічної безпеки, безпеки з електрикою, інформаційної, фізичної, статевої безпеки, безпеки дітей та порядку дій у надзвичайних ситуаціях. Ми залучили найкращих експертів-практиків з профільних наукових, тренінгових, бізнес та громадських організацій та установ та розробили програму безпеки з 15 модулів, кожен з яких присвячений окремому напрямку безпеки.

В рамках Safety Park кожен наш студент пройде загалом 100 тем та зможе отримати сертифікати, що визнаються в Україні та за її межами.

Проект Safety Park підтримали МОЗ України, Національна поліція, Міністерство соціальної політики.

За 5 років ми втілили в життя десятки проектів, спрямованих на зниження рівня дитячої та молодіжної смертності та травматизму в усіх областях України.

 Рівень дитячо-молодіжної смертності в Україні катастрофічний - кожен 10 не доживає до 35 років. Ця сумна статистика про небезпечні дороги, про загибель від пожеж, утоплень, нещасних випадків, про насилля та епідемії ВІЛ, туберкульозу та онко, про ризиковану поведінку тощо.

Ми віримо, що спільними зусиллями разом з Вами ми зможемо змінити культуру суспільства, знизити травматизм та смертність, використовуючи найсучасніші методики та алгоритми, зможемо масштабувати сучасні знання та практики безпеки серед громадськості та сформувати коло високоосвічених та компетентних експертів з безпеки.

На навчання приймаються мешканці усіх регіонів України у віці від 12 років, які навчатимуться безкоштовно.

Більше інформації про проект Safety Park за посиланням: http://safetypark.com.ua/.

Зареєструватися на курс можна за посиланням: https://bit.ly/3bBjXXh.

На усі Ваші запитання завжди готова відповісти координаторка проекту - Марина Шелемех (телефон: +380 (50) 387 73 84).