Протидія корупції

Законодавча база

Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Увага!

Хочемо нагадати, що до 1 квітня 2017 року електронні декларації мають заповнити особи, які відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

У Національному агентстві з питань запобігання корупції спільно з Програмою розвитку ООН в Україні в допомогу заповнення е-декларацій розроблено навчальний онлайн курс для суб’єктів декларування. Навчальний відеокурс розроблено в рамках програми “Прозорість та доброчесність публічного сектору”.

Навчальний відеокурс стане у нагоді для суб’єктів декларування, які вперше мають подати декларацію шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті НАЗК за відповідною формою.
Шановні херсонці!

Якщо ви зіштовхнулись з проявами корупції, вам стало відомо про корупційні діяння, звертайтесь за номером «гарячої лінії» міського голови 49 – 33 – 40.

Нагадуємо, що корупція – це використання особою наданих їй службових повноважень та пов’язаних із цим можливостей з метою одержання неправомірної вигоди. Архів новин