Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

ОГОЛОШЕННЯ Департаменту містобудування та землекористування

Департамент містобудування та землекористування запрошує фахівців з розроблення містобудівної документації (юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців) до участі у переговорній процедурі закупівлі послуги з розроблення детальних планів територій.

Закупівлі планується здійснити за трьома лотами:

- Лот №1 Послуга з розроблення детального плану території, обмеженої Миколаївським шосе – вул. Професора Уварова – вул. Філатова – вул. Комарова;

- Лот №2 Послуга з розроблення детального плану території, обмеженої залізничною колією – річкою Кошовою – озером Лопуха та зоною транспортної інфраструктури ТР-3;

- Лот №3 Послуга з розроблення внесення змін до детального плану території мікрорайону "Корабел", обмеженої річкою Кошовою та вулицями Євгена Патона – Шенгелія – Дорофеєва.

З вимогами до предмета та учасників закупівлі, проектом договору тощо детально можна ознайомитися на веб-порталі публічних закупівель за адресою: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-05-13-000496-b.

Осіб, які відповідають кваліфікаційним критеріям та бажають взяти участь у закупівлі просимо звернутися до 14.06.2019 за телефоном: 26-45-39.

Контактна особа – в.о. начальника управління містобудування та архітектури департаменту містобудування та землекористування Гуменна Наталія Василівна.