Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Оголошення про початок прийому проєктів "Громадський бюджет у місті Херсоні"

Відповідно до нової редакції Положення про громадський бюджет у місті Херсоні, затвердженого рішенням Херсонської міської ради від 27.05.2020 № 2366 «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.08.2018 № 1593 «Про затвердження Положення про громадський бюджет у місті  Херсоні та міської цільової програми "Громадський бюджет у місті Херсоні на 2018 – 2022 роки", враховуючи протокол засідання Координаційного комітету з питань громадського бюджету у місті Херсоні від  21.05.2020 № 12:

 протягом 45 календарних днів, із 15  червня  до 29 липня 2020 року, оголошується прийом проєктів від мешканців міста, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету в місті Херсоні.

Проєкти подаються через Е-сервіс на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів, у розділі «Громадський бюджет», відповідно до вимог нового Положення:

«1. Проєкти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету у місті Херсоні, може подати будь-який дієздатний громадянин України – член територіальної громади віком від 16 років (станом на дату подання проєкту) з урахуванням вимог цього Положення.

2. Для проєктів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету у місті Херсоні, необхідно заповнити бланк за формою згідно з додатком 1 до цього Положення в електронній формі, шляхом заповнення відповідної форми на Е-сервісі. Сукупність  файлів, які розміщуються на Е-сервісі, не повинна перевищувати 100 МБ, один файл -не більше 10 МБ. Електронний файл бланка за формою згідно з додатком 1 завантажується автором проєкту на Е-сервіс.

3. Від одного автора протягом одного бюджетного року може надходити не більше трьох малих проєктів та трьох великих проєктів і вони мають стосуватися об’єкта, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Херсона (наприклад, вулиці, парки, сквери, виключно місця загального доступу та користування мешканців міста Херсона), за різними адресами.

4. Проєкт має, впродовж 7 календарних днів з дня подачі, отримати підтримку голосами  не менше 15 жителів громади для малих проєктів та 50 -для великих, які відповідають вимогам, зазначеним у підпункті 6 пункту 2 розділу 1 (крім автора/авторів), ідентифікованих через Е-сервіс розділу офіційного сайту Херсонської міської ради та її виконавчих органів  «Громадський бюджет».

Проєкти, які не набрали необхідну підтримку, мають номер, але не висвітлюються через Е-сервіс».