Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Оголошення про припинення шляхом ліквідації комунального підприємства «Херсонський міський будинок ветеранів» Херсонської міської ради»

26.02.2021 міською радою прийнято рішення № 95 «Про припинення шляхом  ліквідації комунального підприємства «Херсонський міський  будинок ветеранів» Херсонської міської ради».

Зазначеним рішенням створено ліквідаційну комісію з припинення комунального підприємства «Херсонський міський будинок ветеранів» Херсонської міської ради та затверджено її склад. 

Місцезнаходження юридичної особи – вулиця Стрітентська, 13, місто Херсон, 73011, Україна. Код ЄДРПОУ – 21283261.

Строк для задоволення вимог кредиторів складає 2 місяці із дати оприлюднення повідомлення про припинення юридичної особи – комунального підприємства «Херсонський міський будинок ветеранів» Херсонської міської ради.

Вимоги кредиторів приймаються за адресою:  управління культури Херсонської міської ради, (вул. Гімназична, 7  м. Херсон, 73000), заступник голови ліквідаційної Лариса КОСЕНКО).

Тел. (0552) 22 53 15. Електронна адреса: up_kult@ukr.net

Вимоги  кредиторів задовольняються у такій черговості:

1) у першу чергу задовольняються вимоги щодо відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю та вимоги кредиторів, забезпечені заставою чи іншим способом;

2) у другу чергу задовольняються вимоги працівників, пов'язані з трудовими відносинами, вимоги автора про плату за використання результату його інтелектуальної, творчої діяльності;

3) у третю чергу задовольняються вимоги щодо податків, зборів (обов'язкових платежів);

4) у четверту чергу задовольняються всі інші вимоги.

Вимоги однієї черги задовольняються пропорційно сумі вимог, що належать кожному кредитору цієї черги.

Черговість задоволення вимог кредиторів за договорами страхування визначається законом.

Вимоги кредитора, заявлені після спливу строку, встановленого ліквідаційною комісією для їх пред'явлення, задовольняються з майна юридичної особи, яку ліквідовують, що залишилося після задоволення вимог кредиторів, заявлених своєчасно.

Вимоги кредиторів, які не визнані ліквідаційною комісією, якщо кредитор у місячний строк після одержання повідомлення про повну або часткову відмову у визнанні його вимог не звертався до суду з позовом, вимоги, у задоволенні яких за рішенням суду кредиторові відмовлено, а також вимоги, які не задоволені через відсутність майна юридичної особи, що ліквідується, вважаються погашеними.