Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Оголошення про продовження проведення закритого архітектурно-містобудівного бліц-конкурсу для виявлення кращої концептуальної ідеї комплексної реконструкції кварталу готелю «Фрегат»

Відповідно до рішення журі конкурсу, продовжено проведення закритого архітектурно-містобудівного бліц-конкурсу для виявлення кращої концептуальної ідеїкомплексної реконструкції кварталу готелю «Фрегат»в районі набережної р.Дніпро та просп. Ушакова, обмеженою вул. Богородицькою, територією готелю «Фрегат» та урізом річки Дніпро.

Тривалість проведення продовження конкурсу: з 15.01.2020 по 20.03.2020, в тому числі:

1. реєстрація учасників конкурсу, отримання конкурсної документації, підготовка обсягу проектних матеріалів з 15.01.2020 по 15.03.2020;

2. подання проектів на конкурс до 16.03.2020;

3. оприлюднення підсумків до 20.03.2020.

До складу журі конкурсу включено радника міського голови Артура МАДАТЯНА.

З програмою та умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів (детальніше)