Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Оголошення про продовження строку проведення закритого архітектурно-містобудівного бліц-конкурсу

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», протоколу  від 12.03.2020 № 9 засідання  міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій:

- продовжити строк проведення закритого архітектурно-містобудівного бліц-конкурсу для виявлення кращої концептуальної ідеї комплексної реконструкції кварталу готелю «Фрегат» в районі набережної р.Дніпро та просп. Ушакова, обмеженою вул. Богородицькою, територією готелю «Фрегат» та урізом річки Дніпро до 03.04.2020.

Про дату та час проведення засідання з підбиття підсумків конкурсу, буде повідомлено додатково.

Додатково зазначу, що з програмою конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів.

(Телефон для довідок 26 44 21).